Home / Aktualności / Alien Rage Against Your Machine – udowodnij, że jesteś hardkorem
Alien Rage Against Your Machine – udowodnij, że jesteś hardkorem

Alien Rage Against Your Machine – udowodnij, że jesteś hardkorem

CI Games i firma ROCCAT rzucają graczom wyzwanie w niecodziennym konkursie, w którym do wygrania są profesjonalne gamingowe akcesoria i potężny komputer Alienware. Dzięki klasycznemu systemowi punktów przyznawanych za efektywne pozbywanie się przeciwników, Alien Rage to idealny tytuł do współzawodnictwa. Nadeszła okazja, aby przekuć swoje umiejętności w wyjątkowe nagrody!

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • Wrzucić na YouTube film prezentujący własną rozgrywkę z pełnego 2. poziomu Alien Rage na pierwszym poziomie trudności.
  • W tytule filmu umieścić frazę „Alien Rage Against Your Machine”, a następnie przesłać odnośnik do filmu za pośrednictwem aplikacji konkursowej dostępnej na profilu Alien Rage: https://www.facebook.com/alienragegame
  • Filmy powinny rozpoczynać się ekranem ładowania, a kończyć podsumowaniem 2. poziomu.

Autor filmu z najwyższą liczbą punktów otrzyma od CI Games najnowszy gamingowy komputer Alienware X51 wyposażony w procesor Intel® Core™ i7 czwartej generacji!

Konkurs rozpoczął się w środę 16-go października i potrwa aż do 13-go listopada 2013.

Komputer Alienware nie będzie jedyną nagrodą. Także społeczność fanów Alien Rage będzie mogła wybrać swoich faworytów. Co tydzień autorzy filmów z największą liczbą polubień na Facebooku będą otrzymywać gamingowe akcesoria formy ROCCAT™, takie jak headsety Kulo Stereo i myszki Kone Pure Optical oraz Kone Pure Color Edition!

Co więcej, także twórcy gry nagrodzą swoich ulubieńców. Autor filmu, który zrobi w danym tygodniu największe wrażenie na developerach z CI Games, otrzyma jeden z czterech imponujących karabinów-replik z limitowanej serii Alien Rage.

Regulamin konkursu “Alien Rage Against Your Machine” jest dostępny w aplikacji konkursowej oraz na: http://www.alienragegame.com/ARRules.pdf

Aplikacja konkursowa jest dostępna na oficjalnym profilu Alien Rage na Facebooku i pod adresem: http://www.alienragegame.com/contest