NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / Alien Rage dostępne na XBLA
Alien Rage dostępne na XBLA

Alien Rage dostępne na XBLA

Wymagający shooter Alien Rage, autorstwa studia CI Games, jest od dzisiaj dostępny na Xbox Live Arcade w cenie 54,99zł. Najnowsza propozycja CI Games charakteryzuje się rewelacyjną oprawą wizualną, którą autorzy ZTGD.com podsumowali, jako „cholernie imponującą”. Gamingillustrated.com z kolei zwraca uwagę na dostępność gry, podkreślając, że Alien Rage to „solidna jatka warta swojej ceny”.

Alien Rage to pełen akcji, hardkorowy shooter FPP, w którym gracze wcielają
się w postać kosmicznego marine, bezlitośnie tępiącego napotkane hordy obcych. Na drodze, graczy stają stanowiący nie lada wyzwanie monstrualnych bossów, arsenał potężnych broni o zróżnicowanych trybach ognia oraz podatne na zniszczenia elementy otoczenia. Tak dobrany zestaw przetestuje umiejętności nawet największych wymiataczy, a system punktowy nieustannie motywuje do przekraczania coraz to nowych granic i do bicia kolejnych rekordów.

To nie koniec konsolowego szturmu Alien Rage – już 23. października gra trafi na konsolę PlayStation 3 za pośrednictwem PSN w cenie 54zł. Przeznaczona na komputery PC wersja Alien Rage: Unlimited oferuje dodatkowo tryb wieloosobowy i jest dostępna na Steam w cenie 19.99€.

Więcej informacji o Alien Rage na www.cigames.com