NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / FPS / Alien Rage – premiera gry
Alien Rage – premiera gry

Alien Rage – premiera gry

Studio CI Games informuje o dzisiejszej premierze swojego najnowszego shootera Alien Rage w wersji na komputery PC. Oldschoolowy i osadzony w realiach sci-fi FPS Alien Rage zadebiutuje na platformie Steam już o godzinie 21:00 polskiego czasu. Do tego momentu wszyscy zwolennicy wymagających shooterów mogą nabyć Alien Rage z 20% zniżką na zamówienia przedpremierowe w oficjalnym sklepie online CI Games oraz na platformie Steam.

Alien Rage to ukłon w stronę klasycznych gier FPS, które ofer

Alien Rage Screenshot 2

Alien Rage Screenshot 1

Alien Rage Badass Smokeowały niewyobrażalną frajdę z prostej rozgrywki opartej na umiejętnym eksterminowaniu przeciwników. Najnowsza produkcja polskiego studia wykorzystuje sprawdzony silnik graficzny Unreal 3, dzięki czemu wartkiej akcji towarzyszy bardzo atrakcyjna oprawa wizualna. Alien Rage przeniesie graczy do ciasnych korytarzy, kopalń i do wielkich otwartych przestrzeni, gdzie zmierzą się z armią obcych złożoną z 14 różnych typów przeciwników. Wykorzystując do walki arsenał dziesięciu potężnych broni, gracze położą trupem tysiące obcych przy pomocy ołowiu, ognia, rakiet czy nieśmiertelnego klasyka: morderczej wyrzutni granatów.

Wchodząc do mrocznego i nieprzyjaznego uniwersum Alien Rage, gracze przetestują swoje umiejętności i refleks także w starciach z monstrualnymi bossami. Zdobywając doświadczenie będą mogli wielokrotnie przechodzić mapy, aby zaimponować innym graczom osiągniętymi wynikami. Gra w wersji PC posiada dodatkowo tryb wieloosobowy, w którym 16 lub 8 graczy weźmie udział w szalonych bitwach „Drużynowy Deathmatch” i „Deathmatch”.

Gra Alien Rage ukaże się także na konsolach Xbox 360 (XBLA) i PlayStation3 (PSN) w wersji dla pojedynczego gracza w cenie €14.99.