NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / Akcja / Alien Rage zaatakuje XBLA, PSN i PC
Alien Rage zaatakuje XBLA, PSN i PC

Alien Rage zaatakuje XBLA, PSN i PC

Studio CI Games ogłosiło dzisiaj oficjalną datę premiery swojego najnowszego first-person shootera w klimacie science-fiction. Już 24. września użytkownicy Xbox Live Arcade, PlayStation Network oraz PC będą mogli pobrać pełną wersję gry na swoje urządzenia.

Opublikowany dziś nowy, kinowy trailer wprowadza widzów w mroczny klimat poszukiwań ostatecznego źródła energii : promethium, cennego pierwiastka który może zapewnić efektywne zasilanie lub kompletne unicestwienie całej planety. Który z powyższych scenariuszy zostanie zrealizowany? To zależy już tylko od woli i umiejętności gracza, którego zadaniem będzie chronienie promethium przed dostaniem się w niepowołane ręce.

Przedzierając się poprzez hordy obcych sił, gracze będę mieli szansę wykorzystać niezwykle potężny i nowoczesny oręż. Walcząc na 14 rozbudowanych poziomach, mogą zdobyć dziesięć potężnych broni. Każda z nich zaprojektowana jest z przeznaczeniem dla dwóch unikalnych trybów ognia, tak aby skutecznie stawić czoła kosmicznym wrogom i gigantycznym bossom, oraz wycisnąć z graczy maksimum umiejętności. W zetknięciu z bezwzględną sztuczną inteligencją, grający w Alien Rage, zmuszeni zostaną do wypracowania własnej taktyki, nie tylko w celu zyskania przewagi nad wrogiem, lecz także by zapewnić sobie przetrwanie w świecie tej trzymającej w napięciu,”oldskulowej” strzelanki.