NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / Akcja / American McGee i Spicy Horse Games przedstawiają OZombie
American McGee i Spicy Horse Games przedstawiają OZombie

American McGee i Spicy Horse Games przedstawiają OZombie

Spicy Horse Games, studio odpowiadające za tytuły takie, jak Akaneiro: Demon Hunters czy American McGee’s Grimm i Crazy Fairies przedstawia swój najnowszy projekt – obecny na Kickstarterze OZombie (tytuł roboczy).

OZombie to stawiająca na narrację gra action-adventure, której akcja rozgrywa się w alternatywnej wersji niesamowitej Krainy Oz opisanej przez L. Frank Bauma. Gracze natrafią w niej na znaną z oryginalnego Oz tematykę i kluczowe postacie, jednak tym razem ich przygody rozegrają się w klasycznej dla Spicy Horse i dla Americana McGee scenerii. Wszyscy miłośnicy specyficznego mrocznego klimatu znanego z Alice: Madness Returns czy Akaneiro: Demon Hunters mogą już zacierać ręce!

Osią rozgrywki w OZombie jest kampania dla pojedynczego gracza, choć opcja wieloosobowej będzie również dostępna po ukończeniu opowieści single-player. Umożliwi ona dostęp do szerokiego wachlarza oryginalnych postaci oraz do rywalizacji takich jak rajdy czy turnieje.

OZombie Back to Oz

Wchodząc do świata OZombie, gracze wezmą udział w rozgrywce ukazanej z wielu perspektyw, które będą koncentrowały się na aspektach takich jak RPG, taktyczna walka, eksploracja czy poznawanie wielopoziomowej historii – a tę gracze poznają w rodzimej mowie. Twórcy gry zapowiedzieli bowiem lokalizację na wiele popularnych języków. Z autorską interpretacją Krainy Oz zaprezentowaną w OZombie zapoznają się posiadacze komputerów z systemami Windows, Linux, Mac OS a także posiadacze najnowszych tabletów. Gra nie będzie posiadała żadnych uciążliwych zabezpieczeń DRM.