NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / BoxOff poszerza ofertę
BoxOff poszerza ofertę

BoxOff poszerza ofertę

BoxOff, sklep dystrybucji cyfrowej firmy Techland, z przyjemnością informuje o poszerzeniu oferty sklepu o gry z katalogu Ubisoft. Oferta zostanie uzupełniona o nowe produkty już dziś o godzinie 12:30. Zapraszamy na stronę boxoffstore.pl. Razem z nowymi produktami ruszamy ze specjalną promocją na start.

BoxOff to platforma dystrybucji cyfrowej, będąca autorskim rozwiązaniem firmy Techland. Sklep swoją premierę miał miesiąc temu. Od tego czasu na platformie pojawiło się wiele ciekawych promocji. W dniu dzisiejszym sklep boxoffstore.pl zostaje wzbogacony o gry z katalogu firmy Ubisoft. Dodatkowo  słynna seria Assassin’s Creed  dostępna jest w bardzo atrakcyjnych cenach. Promocja startowa znajduje się pod tym linkiem: boxoffstore.pl/pl/offers/seria-assassins-creed/ .

„Tworzyliśmy naszą platformę z myślą o grach produkowanych i wydawanych przez Techland. Nasi fani i nowi klienci bardzo ciepło przyjęli BoxOffStore. Pokazaliśmy, że na rynku cyfrowej dystrybucji jest jeszcze niezagospodarowane miejsce, o które warto walczyć. Pomimo tego wsłuchujemy się również w głosy i potrzeby naszych klientów, którzy motywują nas do dalszych działań rozwijających sklep. Jako, że firma Ubisoft jest naszym wieloletnim partnerem, szczególnie przy produkcji gier z serii Call of Juarez, postanowiliśmy poszerzyć nasze portfolio o ich ofertę. Mamy nadzieję, że dane nam będzie jeszcze nie raz pozytywnie zaskoczyć naszych fanów i przyszłych klientów.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

Dodatkowo z okazji Święta Niepodległości, które już niebawem, mamy kolejną niespodziankę dla naszych graczy. Także dziś startuje promocja „Gry dobre, bo polskie” dostępna pod linkiem boxoffstore.pl/pl/offers/gry-dobre-bo-polskie/. W niesamowicie niskich cenach – już od 4,90 zł – gracze znajdą flagowe produkcje Techlandu, w tym wspomniane gry z serii Call of Juarez. Promocja trwa do 11 listopada do północy. Wszystkie produkty przeznaczone są na platformę PC oraz oferowane w dystrybucji cyfrowej.