NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / Akcja / Call of Duty: Ghosts na next-geny równo z current-genami?
Call of Duty: Ghosts na next-geny równo z current-genami?

Call of Duty: Ghosts na next-geny równo z current-genami?

Nowe konsole na rynku pojawią się dopiero pod koniec listopada. Wygląda jednak na to, że Activision zamierza wypuścić Call of Duty: Ghosts we wszystkich wersjach w tym samym momencie, jeszcze przed pojawieniem się next-genów w sklepach. Na brytyjskim Amazonie pojawiła się informacja, jakoby nowe dzieło Activision miało ukazać się na Xboksa One i PlayStation 4 razem z wersją na Xboksa 360, PS3 i PC. Data premiery została wyznaczona na 5 listopada, gdzie same konsole pojawią się 22/29 listopada.

W notce można wyczytać „Twoja kopia Call of Duty: Ghosts w wersji na Xbox Ona/PS4 zostanie wysłana, by dotrzeć we wtorek, 5 listopada. Jednak nie będziesz mógł w nią zgrać, dopóki nie otrzymasz swojej konsoli 22/29 listopada”.

W wersji na Xboksa One została dodana także informacja „Proszę mieć na uwadze, że produkt wyjdzie przed premierą konsoli Xbox One”.

Activision nie skomentowało na razie tych doniesień. Amazon to jednak zaufane źródło przecieków, więc istnieje 90% szans, że ta plotka jest prawdą.