NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / Akcja / Call of Juarez: Gunslinger otrzymał Klapsa
Call of Juarez: Gunslinger otrzymał Klapsa

Call of Juarez: Gunslinger otrzymał Klapsa

Call of Juarez: Gunslinger otrzymał Klapsa za najbardziej niegrzeczną grę komputerową roku 2013. Nagroda została  przyznana w plebiscycie Niegrzeczni 2014 i wręczona podczas wczorajszej  uroczystej gali w Chorzowie.

Call of Juarez: Gunslinger otrzymał nagrodę w kategorii Niegrzeczna Gra Komputerowa w plebiscycie Niegrzeczni 2014. Na grę Techlandu głosowali internauci. Według doniesień organizatorów, już w pierwszym etapie plebiscytu Call of Juarez: Gunslinger typowało ponad 67 tysięcy osób.

„Ogromnie cieszymy się z tego wyróżnienia. Widać bycie niegrzecznym wchodzi nam już w krew. Na poprzedniej gali najbardziej niegrzeczną grą została także nasza produkcja  – Dead Island. Teraz Call of Juarez: Gunslinger. Nie pozostawia nam to wyboru. Musimy zrobić wszystko, aby utrzymać tak dobrą passę dla kolejnych naszych projektów.” – komentuje Bożena Rudyk, International PR Specialist.

Uroczystą Galę prowadzili Krzysztof Skiba, Mariusz Kałamaga z Kabaretu Łowcy.B oraz Gosia Szapował z Kabaretu Słoiczek po cukrze. Galę uświetniły takie gwiazdy jak Szymon Majewski, Doda, Janusz Krowin-Mikke, zespół Big Cyc, Piersi, Łzy i inni. Publiczność zabawiali kabaret Ani Mru Mru, Dno, Łowcy.B.

Ideą plebiscytu NIEGRZECZNI jest znalezienie i wyróżnienie przypadków niegrzecznych na wszelkich polach (telewizji, show biznesu, polityki, sportu, kultury, sztuki i nauki). Według definicji specjalnie przygotowanej na potrzeby akcji, NIEGRZECZNY – to osoba wychodząca poza schemat, myśląca inaczej niż ogół, promująca nowe, ciekawe trendy i zachowania, nie wpasowująca się w konwenanse – przez co postrzegana jako niegrzeczna. KLAPS (statuetka) – to nagroda i wyjątkowe wyróżnienie.

Relację telewizyjną z Gali przeprowadzi Telewizja POLSAT, emitując 2 godzinny program 23 lutego (niedziela) o godzinie 20:00.