Home / Aktualności / Sportowe / „Campo Kickers” – manager piłkarski online
„Campo Kickers” –  manager piłkarski online

„Campo Kickers” – manager piłkarski online

Wejdź do świata, w którym rządzi prawdziwa piłka nożna. Stwórz drużynę swoich marzeń i zostań mistrzem ligi „Campo Kickers”! Ale powoli, gra jest humorystycznym i nietypowym managerem,  który przeniesie cię w realia amatorskich rozgrywek piłkarskich. Zamiast drużyny wprost z Ligi Mistrzów mamy tu do czynienia z niedzielnymi graczami. Ich perypetie zapewnią ci niezłą dawkę dobrego humoru i nieraz przyprawią o szybsze bicie serca.

Gra pozwala rozwijać i poszerzać zdolności menadżerskie w zarządzaniu własną drużyną. Twoim zadaniem jest założenie i prowadzenie klubu piłkarskiego. „Campo Kickers” daje ci możliwość sprawdzenia się w roli organizatora i osoby zarządzającej nie tylko drużyną, ale i jej zapleczem treningowym oraz całą infrastrukturą. Zmierz się z  budową boiska, odwiedzaj sklep, zapewniając tym samym odpowiedni sprzęt, aby zawodnicy nie musieli grać w starej piżamie po babci. Zlecaj nowe treningi, ustalaj mecze, dokonuj transferów piłkarzy. Rozwijaj umiejętności trenera i zawodników. Zadbaj o relaks i wypoczynek graczy. Zaproś do gry kolegów lub rywalizuj z nieznajomymi. Mistrzostwo ligi jest w zasięgu twojej ręki!

„Campo Kickers” zagwarantuje ci niezwykłe emocje, taktyczne łamigłówki, menadżerskie zmagania ze sponsorami, a przede wszystkim niesamowitą rozrywkę choćby w meczu o złote majtki!

Inf. pras_Osobisto�ci ze �wiata Campo Kickers

Manager posiada intuicyjny interfejs oraz atrakcyjną grafikę, której nie znajdziesz w innych managerach piłkarskich!  Obecnie znajduje się w otwartej dla wszystkich fazie testowej i dostępny jest w dwóch wersjach językowych – polskiej i niemieckiej. Co najważniejsze, „Campo Kickers” jest darmowy.