Home / Aktualności / Cdp.pl: Viva la Revolucion!
Cdp.pl: Viva la Revolucion!

Cdp.pl: Viva la Revolucion!

Poniedziałkowym popołudniem media zamieściły pierwsze informacje dotyczące nowo powstałej witryny cdp.pl. Nic dziwnego, że chwilę później zaczęły pojawiać się pierwsze domysły, komentarze i spekulacje na temat planów CD Projektu. Wersji jest sporo, jeszcze więcej pytań.

Co tak naprawdę znajduje się na ujawnionej stronie? Co chcemy Wam przekazać? Czym będzie zapowiedziana cyfrowa rewolucja? Co oznaczają zamieszczone na stronie ikony?

Te i inne pytania muszą jeszcze chwilę pozostać bez odpowiedzi, ale już teraz chcemy Was zaprosić na październikową konferencję cdp.pl p.t. „Cyfrowa Rewolucja”. Tego dnia wszystko stanie się jasne! Do października pozostało jednak wiele czasu. W oczekiwaniu na ten moment, aby zaspokoić, a może i wzmóc apetyty, zachęcamy do odwiedzania cdp.pl, zostawienia tam swojego maila i obejrzenia krótkiego filmu na kanale youtube.com/cdppl. Już wkrótce na cdp.pl pojawią się kolejne wskazówki, dokładna data konferencji i nagrody dla dociekliwych!

„Pojawienie się cdp.pl w sieci to zapowiedź, to znak nadchodzących zmian i przepowiednia nieodległej przyszłości, to pierwsze z cyklu zdarzeń, które doprowadzą do największego przełomu w ponad 18-letniej historii naszej spółki.” – komentuje Michał Gembicki, Dyrektor Zarządzający, CD Projekt Sp. z o.o.

Zajrzyjcie na cdp.pl, polubcie nas na Facebooku, śledźcie newsy, szukajcie poszlak oraz wskazówek wśród ikon i wypowiedzi. Już wkrótce dla najbardziej dociekliwych konkurs, a w nim do zdobycia cenne nagrody, a także satysfakcja pierwszych, którym uchylimy rąbka tajemnicy.

Oglądajcie też nasz profil na Facebooku – facebook.com/cdppl, gdzie niemal codziennie pojawiać się będą kolejne informacje.