Home / Aktualności / Symulatory / Chińskie czołgi nadciągają!
Chińskie czołgi nadciągają!

Chińskie czołgi nadciągają!

Wargaming prezentuje szczegóły dotyczące aktualizacji 8.2 dla gry World of Tanks. Zostaną w niej dodane stalowe potwory z Chin.
Aktualizacja 8.2 pozwoli doświadczyć graczom najlepszych czołgów chińskiej myśli technologicznej. Nowe drzewko Chin zostanie skomponowane z mocno przerobionych czołgów rosyjskich, francuskich, brytyjskich i amerykańskich. Ponadto, zostanie ono rozszerzone o chińskie prototypy, które nigdy nie znanalzły się w produkcji masowej.

“Chińczycy nie tylko produkowali własne czołgi, ale stworzyli unikatowe hybrydy, gruntownie modyfikując najlepsze maszyny na świecie” powiedział Mike Zhivets, producent World of Tanks. „Przyszedł czas, aby i ta nacja pokazała swoje techniczne umiejętności. Przygotujcie się na zmierzenie się z szybkością, nieustępliwością i siłą ognia Armii Ludowo-Wyzwoleńczej!” Duża część czołgów chińskich była inspirowana projektami radzieckimi, ale również modyfikowano te z Europy zachodniej i USA. Maszyny „Państwa Środka” często brały to, co najlepsze z zagranicznych projektów czyli zwrotność Amerykanów, celność Brytyjczyków, szybkostrzelność Francuzów oraz moc Rosjan. Najważniejszymi czołgami są lekki czołg Type 62 (WZ131), średni Type 59 i ciężki IS-2U.