Home / Aktualności / Strategiczne / Combat Arms od dzisiaj z polskim klientem
Combat Arms od dzisiaj z polskim klientem

Combat Arms od dzisiaj z polskim klientem

Nexon Europe ogłasza, że od teraz niezwykle popularna sieciowa strzelanina Combat Arms  jest dostępna w języku polskim. Dodanie kolejnego języka gry do już 4 dostępnych jest krokiem w kierunku dostaczenia rosnącej w Polsce społeczności użytkowników Nexon Europe wszystkich treści i wsparcia w ich języku ojczystym. Tym samym producent chce jeszcze bardziej wzmocnić swoją silną pozycję na Starym Kontynencie, wydając tytuły najwyższej jakości dla coraz większego grona obiorców.

Combat Arms będzie trzecim z rzędu tytułem w pełni przetłumaczonym na język polski, a kolejne są w planach. W listopadzie ubiegłego roku uruchomiono polską wersję oficjalnej strony internetowej Nexon Europe, co było znakiem, że produkty firmy cieszą się dużym zainteresowaniem i lojalnością polskich graczy. Nexon Europe, pragnąc docenić nastawionego na współzawodnictwo polskiego gracza oraz silną społeczność, planuje uczynić swoje tytuły jeszcze bardziej dostępne.

– Ciągle pracujemy nad tym, aby poszerzać naszą ofertę i dodawać coraz to nowe wersje językowe oferowanych przez nas tytułów. W ostatnim czasie dostrzegliśmy ogromy wzrost użytkowników z Polski, a Combat Arms znajduje się wśród ich ulubionych gier. Nic dziwnego, że polski team wygrał roczny turniej Combat Arms ESL w grudniu 2013! Polski serwer Combat Arms to kolejny z wielu kroków, aby zapewnić wszystkim użytkownikom z Europy jak najlepszy dostęp do naszych tytułów – wyjaśnia Jason Han, Product Manager w Nexon Europe.

Z okazji dodania polskiej lokalizacji gry, Combat Arms otrzyma także dwie nowe bronie z motywem Orła Białego: pistolet G23 oraz karabinek M4A1, cechujący się jeszcze większą dokładnością.