Home / Aktualności / MMO / Crossout świętuje Boże Narodzenie – w grze pojawiła się aktualizacja „Burza Śnieżna”
Crossout świętuje Boże Narodzenie – w grze pojawiła się aktualizacja „Burza Śnieżna”

Crossout świętuje Boże Narodzenie – w grze pojawiła się aktualizacja „Burza Śnieżna”

Gracze Crossout, postapokaliptycznej gry akcji MMO, od dziś mogą świętować Boże Narodzenie wraz z aktualizacją 0.8.4 „Burza Śnieżna”. Pomiędzy 15 grudnia a 5 stycznia w grze dostępna będzie specjalna misja kooperacyjna Świąteczny Rabunek. Podczas rozgrywki, fani tytułu tworzonego przez Targem Games i Gaijin Entertainment, będą mogli zdobyć bożonarodzeniowe prezenty i wymienić je na tematyczne ozdoby do swoich pojazdów, by zwiększyć w ten sposób otrzymywane punkty doświadczenia.

Uratuj święta

W nowej, tematycznej misji zadaniem graczy będzie walka z bandytami, którzy postanowili… ukraść święta. Aby pokrzyżować ich plany, należy dostać się do wrogiej kryjówki, ochronić bożonarodzeniową choinkę przed spaleniem, a następnie zabezpieczyć prezenty i przewieźć je w bezpieczne miejsce. Utrudnieniem jest to, że cała placówka jest bardzo dobrze chroniona, a świąteczne paczki skrzętnie ukryte. Na końcu misji pozostaje jeszcze jedno wyzwanie – pokonanie lidera bandytów, który za wszelką cenę chce pozbyć się nieproszonych gości.

Prezenty dla graczy

Począwszy od 15 grudnia, gracze otrzymywać będą „Christmas crackers”, będące tradycyjnym elementem świąt w Wielkiej Brytanii. „Cukierki z niespodzianką” można zdobyć, biorąc udział w tematycznej misji PvE, misjach PvP w ramach „Noworocznej Gorączki”, a także wykonując codzienne zadania. Zdobyte w ten sposób prezenty można sprzedać innym graczom lub wymienić je na ozdoby do pojazdów. Bałwanek, rogi Rudolfa czy fajerwerki to tylko niektóre z nowych elementów, które zwiększają otrzymywane w trakcie zabawy punkty doświadczenia. Wraz z aktualizacją 0.8.4 do Crossout trafiają również naklejki, które mogą posłużyć do ozdobienia budowanych maszyn. Już teraz zdobyć można pierwszych 15 nalepek, kolejne pojawią się już wkrótce.