Home / Aktualności / Darmowa gra startegiczna zaczyna podbijać Europę Wschodnią
Darmowa gra startegiczna zaczyna podbijać Europę Wschodnią

Darmowa gra startegiczna zaczyna podbijać Europę Wschodnią

Trion Worlds, czołowy współczesny wydawca i producent wysokiej jakości gier, potwierdził pełną rosyjską lokalizację gry strategicznej f2p End of Nations™.

– Ogromne zainteresowanie ze strony rosyjskich graczy, z jakim spotkaliśmy się podczas beta-testów End of Nations pokazało nam, że wojskowe gry strategiczne cieszą się wielką popularnością w Europie Wschodniej – powiedział David Luehmann, producent wykonawczy End of Nations. – Jesteśmy przekonani, że decyzja o rosyjskiej lokalizacji gry pokazuje nasze zaangażowanie w umacnianie światowej społeczności End of Nations oraz umożliwienie największej liczbie graczy dostęp do niej.

Czwarty i zarazem już ostatni beta-event End of Nations (póki co w języku angielskim, francuskim i niemieckim) rozpocznie się w czwartek, 4 października o godz. 17.00 i potrwa do poniedziałku, 8 października, do godz. 6.00. Długo oczekiwane wydarzenie nie będzie objęte umową poufności (NDA), dlatego gracze będą mogli do woli dzielić się zarówno wielkimi sukcesami, jak i miażdżącymi porażkami na polu walki, udostępniając filmy i screenshoty, streamując rozgrywkę bądź komentując na bieżąco wrażenia z ostatniego zamkniętego eventu. Jako podziękowanie za uczestnictwo w wydarzeniu kończącym fazę closed beta End of Nations, każdy gracz otrzyma 500 kredytów do wydania w grze, kiedy ta się ukaże.

Dodatkowo wybrane media w Europie będą dysponować kodami, dzięki którym gracze otrzymają zestaw skórek „Lightning” do wykorzystania podczas beta-weekendu oraz później w grze.

Gracze, chcący wziąć udział w wydarzeniu, mogą zarejestrować się na oficjalnej stronie http://endofnations.com/en/beta/.