NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / RPG / DIABLO III NA PS3 – ROZPOCZĘTO PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ PRZEDPREMIEROWYCH
DIABLO III NA PS3 – ROZPOCZĘTO PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ PRZEDPREMIEROWYCH

DIABLO III NA PS3 – ROZPOCZĘTO PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ PRZEDPREMIEROWYCH

Legendarna seria gier RPG zadebiutuje na polach bitewnych PlayStation®3. Każde zamówienie przedpremierowe zapewnia specjalny przedmiot w grze; limitowane dodatki fizyczne w ofercie wybranych sprzedawców detalicznych.

Miłośnicy PlayStation®, nadszedł czas, aby przygotować się na stawienie czoła Władcy Grozy. Wybrani sprzedawcy detaliczni na całym świecie rozpoczęli przyjmowanie zamówień przedpremierowych na nadchodzące wydanie Diablo® III w wersji na PlayStation®3 – pełna lista dostępna jest na oficjalnej stronie. Gra została specjalnie przeprojektowana na potrzeby rozgrywki na PS3™ i trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku w sugerowanej cenie detalicznej 199 PLN. Bardziej szczegółowe informacje, w tym dotyczące dostępności gry w poszczególnych krajach, zostaną podane w późniejszym terminie.

Gracze, którzy złożą zamówienie przedpremierowe na grę Diablo III w wersji na PS3, otrzymają ekskluzywny przedmiot cyfrowy – Infernalny Hełm, który zapewnia premię do zdobywanych punktów doświadczenia dla każdej wyposażonej w niego postaci, dzięki czemu bohaterowie będą szybciej rośli w siłę walcząc z piekielnymi hordami. Ponadto w niektórych przypadkach do zamówienia przedpremierowego będą dołączane limitowane dodatki specjalne – więcej informacji na ten temat można uzyskać u lokalnego sprzedawcy. Gra Diablo III na PS3 zostanie w pełni zlokalizowana w następujących językach: angielski, niemiecki, hiszpański (odmiana europejska), francuski, rosyjski, polski, hiszpański (odmiana południowoamerykańska) i portugalski (odmiana brazylijska).

„W kuźni piekielnego ognia, nie szczędząc krwi i potu, wykuliśmy wyjątkową wersję Diablo III dla miłośników PlayStation” – powiedział Mike Morhaime, Dyrektor Generalny i współzałożyciel Blizzard Entertainment. „Oprócz wszystkich usprawnień wprowadzonych w wersji na PC na przestrzeni minionego roku, Diablo III na PS3 zawiera kilka ulepszeń opracowanych specjalnie z myślą o graczach PlayStation. Osoby, które miały okazję wypróbować grę na konwencie PAX East, wyrażały się o niej bardzo pozytywnie, dlatego nie możemy się doczekać, aż oddamy ją w ręce wszystkich graczy jeszcze w tym roku”.

Diablo III w wersji na PS3 zostało opracowane specjalnie z myślą o posiadaczach PlayStation: ulepszono emocjonujące walki z bossami, wprowadzono zupełnie nowy interfejs użytkownika z wygodnym systemem kontroli i dodano dynamiczną kamerę, która czyni z PlayStation idealny oręż do zmagań ze złem. Gracze mogą stawić czoła plugawym pomiotom Płonących Piekieł w pojedynkę lub w drużynie złożonej z maksymalnie czterech graczy – walcząc u boku przyjaciół w trybie kooperacji na jednym ekranie, przez sieć w ramach usługi PlayStation Network bądź łącząc oba te rozwiązania. Gdy, siedząc wygodnie na kanapie, raz już zasmakuje się wyjątkowo szybkiej akcji konsolowego Diablo III, nigdy już nie spojrzy się na świat Sanktuarium tak samo.

Diablo III jest kontynuacją niesamowitej historii opowiedzianej w serii pod tym samym tytułem. Gracze wcielają się w jednego z pięciu potężnych bohaterów – barbarzyńcę, szamana, czarownika, mnicha lub łowcę demonów – i wyruszają, aby uratować świat Sanktuarium przed plugawymi siłami Płonących Piekieł. Podróżując od oblężonego przez demony miasteczka Nowe Tristram aż po Diamentowe Wrota w Królestwie Niebios, biorą udział w emocjonujących walkach z hordami potworów i groźnymi bossami, zdobywają doświadczenie, umiejętności i przedmioty o niezwykłej mocy, a także spotkają ważne postaci, z którymi stają ramię w ramię na polu bitwy lub dzielą trudy wędrówki.

Gra Diablo III została wydana na komputery z systemem Windows® i komputery Macintosh® 15 maja 2012 roku. W ciągu pierwszych 24 godzin została najszybciej sprzedającym się tytułem wszech czasów na komputery PC. Do 31 grudnia 2012 na całym świecie sprzedano ponad 12 milionów kopii Diablo III.