Home / Aktualności / Disney Epic Mickey 2: Siła Dwóch – demo dostępne już dziś w PlayStation Network!
Disney Epic Mickey 2: Siła Dwóch – demo dostępne już dziś w PlayStation Network!

Disney Epic Mickey 2: Siła Dwóch – demo dostępne już dziś w PlayStation Network!

Disney Interactive oraz CDP.pl ogłaszają, że demo wyczekiwanej gry Disney Epic Mickey 2: Siła Dwóch jest już dostępne w PlayStation Network. W wersji demonstracyjnej gracze wcielą się w postać Myszki Miki i przejdą rozbudowany samouczek oraz zwiedzą pierwsze poziomy gry, w tym magiczne laboratorium czarownika, Yen Sida. Dodatkowo na naszej drodze spotkamy Oswalda Szczęśliwego Króliczka, pierwszą gwiazdę kreskówek Walta Disneya. Wraz z nim wypróbujemy kilka funkcji zabawnego trybu kooperacji (w całości dostępnego w dniu premiery). Punktem kulminacyjnym naszej przygody będzie ekscytująca rozgrywka, podczas której zobaczymy elementy gry, która będzie produkcją pełną akcji i wyzwań.

Disney Epic Mickey 2: Siła Dwóch będzie dostępne na platformy Xbox 360 oraz PlayStation 3 od 23 listopada w pełnej polskiej wersji językowej w cenie 179, 99 PLN.

Epic Mickey 2: Siła Dwóch to kontynuacja hitu Warrena Spectora w nowej odsłonie. Poprzednia część gry odniosła ogromny sukces i sprzedała się na całym świecie w ponad 3 000 000 egzemplarzy! Fanów Myszki Miki ucieszy z pewnością fakt, że druga część produkcji dostępna będzie w pełnej polskiej wersji językowej na PC i konsole. Jest to największa lokalizacja w historii gier dziecięcych w Polsce – przetłumaczono i zdubbingowano ponad 10 000 kwestii dialogowych dla 20 postaci głównych oraz 50 postaci drugoplanowych! Głosów użyczyły największe gwiazdy, wśród których usłyszymy m.in. Krzysztofa Tyńca, Kacpra Kuszewskiego i Jarosława Boberka.
Największą zmianę w porównaniu z Epic Mickey stanowi kooperacja dwóch bohaterów. Gracz, aby pokonać kolejne przeszkody i rozwiązać zagadki będzie musiał wykorzystać współpracę, zdolności, zalety Mikiego i Oswalda, którzy uzupełniają się nawzajem. W każdej chwili do rozgrywki może dołączyć drugi gracz, by wspólnie w trybie multiplayer stawić czoła Szalonemu Doktorkowi. Epic Mickey 2: Siła Dwóch wykorzystuje kontroler ruchu PlayStation Move, dzięki czemu zabawa będzie jeszcze bardziej wciągająca i interaktywna.