Home / Aktualności / Dwa symulatory taniej na cdp.pl
Dwa symulatory taniej na cdp.pl

Dwa symulatory taniej na cdp.pl

Na nowej platformie cyfrowej dystrybucji – cdp.pl – wystartowała nowa promocja dla fanów gier symulacyjnych. Mowa tu o „dwóch najpopularniejszych symulatorach w Polsce”, czyli Euro Truck Simulator 2 i Farming Simulator 2013 (czyli niegdysiejszy Symulator Farmy). Te dwa tytuły zostały przecenione o 30zł i teraz garniecie je za 39,99zł każdy – niezbyt wygórowana cena, biorąc pod uwagę niedawną datę premiery. Promocja trwa do 23 listopada, macie więc sporo czasu by zdecydować się na kupno.

Jeśli nie jesteście rozeznani w świecie symulatorów, a mimo to chcielibyście spróbować na tym paletku swoich sił, to może krótki opis obu tytułów pomoże Wam w wyborze:

Euro Truck Simulator 2 –  Siądź za kierownicą potężnego ciągnika siodłowego (popularnie i niesłusznie nazywanego TIRem) i przemierzaj drogi Europy, rozwożąc towary do największych miast na kontynencie i w Anglii. Stwórz własną firmę spedycyjną, zarządzaj kierowcami, inwestuj i rozwijaj swój park maszynowy.

Farming Simulator 2013 – Masz dość gwarnego miasta? Tęsknisz do przyrody i ptaków śpiewu? No to powinieneś zagrać w Farming Simulator 2013, który, jak sama nazwa wskazuje, symuluje pracę w nowoczesnym gospodarstwie rolnym. Zamiast strzelać do obcych i wyrzynać mieczem, obsiejesz pole i zbierzesz plony własnoręcznie kierując kombajnem. Albo najmiesz ludzi, którzy zrobią to za Ciebie, a ty skoncentrujesz się na zarządzaniu całą imprezą.