NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / Dying Light dostępne dla graczy na Poznań Game Arena
Dying Light dostępne dla graczy na Poznań Game Arena

Dying Light dostępne dla graczy na Poznań Game Arena

Już w najbliższy piątek, 18 października, startuje Poznań Game Arena. Przez trzy dni entuzjaści elektronicznej rozrywki będą uczestniczyć w jednym z największych gamingowych przedsięwzięć w naszym kraju. Z tej okazji Techland zaprasza fanów gier na stoisko firmy SteelSeries, gdzie na notebookach MSI GT70 będzie można zagrać w demo dzienne – Dying Light! Na scenie głównej odbędzie się także pokaz Hellraid oraz zostanie zaprezentowane demo nocne Dying Light.

Techland razem z MSI i SteelSeries zaprasza wszystkich fanów elektronicznej rozrywki, gier wideo oraz najnowszych technologii na stoisko, przygotowane specjalnie na PGA 2013. Impreza rozpocznie się już w najbliższy piątek (VIP Day) o godz. 10:00. Przez cały weekend na wspólnym stoisku SteelSeries, Techlandu i MSI, znajdującym się w okolicach środka hali 7A Międzynarodowych Targów Poznańskich, czekają liczne konkursy z cennymi nagrodami, turnieje i inne niespodzianki.

Wszyscy, którzy przybędą na tegoroczne PGA, będą mieli okazję zagrać w demo dzienne Dying Light. Jest to jeden z pierwszych w Polsce otwartych pokazów dla publiczności. Członkowie zespołu tworzącego grę będą wskazywać najciekawsze możliwości związane z poruszaniem się po wirtualnym świecie w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Fani będą mieli okazję zapytać twórców o wszystkie szczegóły dotyczące powstawania tego tytułu. Najwyższą jakość zabawy zagwarantują notebooki MSI GT70 oraz sprzęt gamingowy firmy SteelSeries.

Na uczestników Poznań Game Arena czeka wiele atrakcji. Będą one prezentowane na wspólnym stoisku Techland, SteelSeries i MSI oraz na scenie głównej. O godzinie 14:00 w sobotę (19.10.2013) szerokiej publiczności zostanie zaprezentowane demo gry Hellraid oraz demo nocne Dying Light. Po pokazach zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będzie można zadać pytania twórcom gier.