Home / Aktualności / Akcja / Dying Light – ruszyła przedsprzedaż
Dying Light – ruszyła przedsprzedaż

Dying Light – ruszyła przedsprzedaż

Wydawnictwo Techland z przyjemnością informuje o starcie oficjalnej przedsprzedaży Dying Light. Gra jest aktualnie dostępna na platformie dystrybucji cyfrowej  – boxoffstore.pl w cenie 119,90 zł razem z bonusem w postaci DLC – Be the Zombie.

Gra Dying Light jest już dostępna w przedsprzedaży na platformie dystrybucji cyfrowej BoxOff. Pre-order w cenie 119,90 zł na PC można znaleźć pod tym linkiem: http://boxoffstore.pl/pl/games/dying-light/. Przedsprzedaż gry została oficjalnie uruchomiona podczas imprezy Techland Fantasy Expo 2013, które odbyła się w zeszłą niedzielę i zgromadziła niemal 6 tysięcy fanów gier, fantastyki i dobrej literatury.

Wraz z rozpoczęciem przedsprzedaży Wydawnictwo Techland przygotowało niespodziankę dla graczy. Osoby składające zamówienie przedpremierowe otrzymują unikatowe DLC – tryb Be the Zombie. Umożliwi on wcielenie się w zombie i polowanie na „żywych” graczy. Omawiany tryb pozwoli wejść w skórę przemienionej, nocnej wersji zombie, która dorównuje sprawnością ludzkim uczestnikom zabawy. Postać otrzymuje również specjalne drzewko rozwoju, pozwalające nabyć lub rozwinąć rozmaite ataki specjalne. Na tym jednak nie koniec atrakcji – w przygotowaniu są już kolejne bonusy tworzone specjalnie z myślą o polskich graczach.

Przedsprzedaż wersji pudełkowej gry Dying Light zostanie uruchomiona w późniejszym terminie. Tworzony przez Techland tytuł ukaże się w 2014 roku, w polskiej wersji językowej na Xbox One, PlayStation®4, a także Xbox 360, PlayStation®3 oraz PC.