Home / Aktualności / Działania wojenne w Combat Arms wychodzą poza ziemię
Działania wojenne w Combat Arms wychodzą poza ziemię

Działania wojenne w Combat Arms wychodzą poza ziemię

NEXON Europe z przyjemnością prezentuje nową mapę w Combat Arms – Księżycowe Laboratoria. Z tej okazji przygotowano specjalne eventy, które umilą graczom kosmiczny podbój.

Mapa Księżycowe Laboratoria

Na wypadek, gdyby Ziemia w Combat Arms nie była dla graczy wystarczającym polem bitwy, już 26 czerwca będą mogli stawić czoła nowym wyzwaniom Księżycowych Laboratoriów.

Wiele osób opanowało do perfekcji skradanie się, bycie snajperem, czy używania broni szturmowej, ale wraz z wprowadzeniem niskiej grawitacji zasady walki ulegną zmianie. Gracze będą mogli przeskoczyć nad rozległymi terenami aby wylądować za liniami wroga, albo zdobyć headshota będąc w powietrzu.

Wydarzenia

W celu uczczenia premiery nowej mapy, NEXON zorganizuje kilka ekscytujących eventów, które odbędą się pomiędzy 26 czerwca a 9 lipca.

Księżycowe Laboratoria pełne są dezorientujących pomieszczeń. Niska grawitacja wpływa na całą rozgrywkę, a także wybór broni i ekwipunku. Osoby, które nauczą się jak odnosić zwycięstwa mogą podzielić się swoją wiedzą i być za to wynagrodzonymi nieprzeciętną ilością Nexon Cash.

CombatArms2

Aby mieć szansę na wygranie do 100,000 NX, gracz musi jedynie umieścić zrzut ekranu (screenshot) swojej postaci wraz z bronią, wyposażeniem, opisem taktyki oraz umotywowaniem wybranych przedmiotów na forum NEXON pod adresem: http://forum.nexoneu.com/forumdisplay.php?1706-Event-Low-Gravity-Map-Strategy-Contest

Dodatkowo, osoby które wezmą udział w bitwie na nowej mapie przez 5 dni pod rząd, wezmą udział w loterii z nagrodami. Ci, którzy opanują nowe prawa fizyki i osiągną poziom 50 zabójstw dziennie, również będą mieli szansę na zdobycie nagród. Oprócz tego wszystkie osoby, które będą grać na mapie Księżycowe Laboratorium od 26 czerwca do 9 lipca otrzymają 100% więcej EXP i GP.

Nowy Interfejs Użytkownika

Kierownictwo Combat Arms było zajęte wzbogacaniem gry o nowe elementy oraz zawartość, i zawsze z radością dzieli się nimi z graczami. Oprócz nowych map i eventów zmiany przeszedł również interfejs, dzięki czemu łatwiej będzie znajdywać mecze, zmieniać ekwipunek żołnierzy i cieszyć się z ze zwycięstw.

Nigdy nie było lepszej okazji aby dołączyć do walki w Combat Arms, a wraz z nową mapę Księżycowe Laboratoria gracze mogą dosłownie wskoczyć w sam jej środek.