NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / FPS / Dziś debiutuje Battlefield 4
Dziś debiutuje Battlefield 4

Dziś debiutuje Battlefield 4

Równo o północy pierwsi gracze uruchomili swoje pełne wersje Battlefield 4! Spragnieni mocnych wrażeń nie muszą czekać ani chwili dłużej – najważniejsza, wojenna gra akcji tej jesieni już jest!

Premiera Battlefield 4, najbardziej spektakularnej gry, która wyciąga maksimum ze współczesnych komputerów i konsol, właśnie stała się faktem! To niemające sobie równych wydarzenie z dziedziny rozrywki w Polsce – poprzednią część do tej pory kupiło przeszło 400 000 Polaków. Napędzający grę najnowocześniejszy silnik graficzny Frostbite™ 3 zapewnia niespotykaną jakość audiowizualną, która zaskakuje nawet najbardziej wymagających graczy. Idealne wczucie się w filmową atmosferę gwarantuje zaś profesjonalnie przygotowany polski dubbing stworzony przez twórców odpowiedzialnych za docenioną przez krytyków polonizację Battlefield 3. Nie ma porównywalnej gry! Tak spektakularną walkę można znaleźć tylko w Battlefield!

Moc wrażeń pojedynczym graczom dostarcza kampania pisana niczym scenariusz największych hitów filmowych. Historię rozpoczyna ewakuacja amerykańskich VIP-ów z Szanghaju, który stał się ostatnio niezwykle niespokojnym miejscem. Dalsza gra przynosi natomiast tylko zwielokrotnienie akcji, która z każdym kolejnym etapem staje się jeszcze szybsza i jeszcze bardziej wciągająca w miarę, jak oddział gracza musi wyjść z coraz trudniejszych sytuacji. Droga do domu wiedzie zaś przez sam środek konfliktu zbrojnego, w którym bohaterstwo i braterstwo broni to jedyna droga pozwalająca ocalić siebie, towarzyszy i… świat.

Tryb wieloosobowy to z kolei wojna totalna! Nawet 64 graczy na jednej mapie pozwala poczuć się jak na prawdziwym polu bitwy, gdzie ważny jest zarówno talent indywidualnych walczących jak i współpraca z zespołem. Interaktywne elementy krajobrazu jednocześnie całkowicie odmieniają realia prowadzenia walki. Zniszczenie tamy, zawalenie wieżowca nie pozwalają czuć się bezpiecznie nawet najlepiej okopanym przeciwnikom. Z kolei dla miłośników pojazdów gra oferuje szereg wrażeń – można usiąść za sterami myśliwców bojowych, śmigłowców, czołgów, pojazdów opancerzonych i terenowych, amfibii, quadów, motorówek i skuterów wodnych. Żadna inna gra nie dostarcza takiego arsenału.

Wkrocz do świata Battlefield 4 już dziś! Gra jest dostępna w pełnej polskiej wersji językowej na platformy PC, XBOX360 oraz PlayStation 3. Data wydania na konsolach nowej generacji zostanie ogłoszona niebawem.