Home / Aktualności / Logiczne / Earthcore: Shattered Elements – cyfrowa karcianka grywalna podczas PGA
Earthcore: Shattered Elements – cyfrowa karcianka grywalna podczas PGA

Earthcore: Shattered Elements – cyfrowa karcianka grywalna podczas PGA

Wszyscy, którzy w dniach od 24 do 26 października odwiedzą stoisko Tequila Games w Strefie Indie targów Poznań Game Arena (pawilon 7, stoisko 17) będą mogli przedpremierowo zagrać w cyfrową karciankę Earthcore: Shattered Elements, podzielić się swoją opinią z twórcami oraz zdobyć upominki związane z grą.

Dla developerów z Tequila Games będzie to pierwsza okazja do zaprezentowania swojej najnowszej produkcji szerokiej publiczności. Uwagi od graczy posłużą też dalszemu ulepszaniu produktu, który na rynek trafi w pierwszym kwartale 2015 roku.

Earthcore: Shattered Elements to największy projekt w historii Tequila Games oraz najdroższa produkcja w historii polskiego rynku gier mobilnych. Grę wyróżni przede wszystkim rewolucyjny system craftingu kart, który umożliwi graczom łączenie ze sobą i tworzenie zupełnie nowych kart. Ponad 500,000 możliwych kombinacji zapewni swobodę w budowaniu talii oraz planowaniu taktyk na niespotykaną dotąd skalę.

W Earthcore: Shattered Elements zderzą się moce trzech żywiołów – ognia, wody oraz ziemi. System walki oparty na prostych zasadach znanych z zabawy w „kamień, papier, nożyce” rozbudowano o specjalne umiejętności bojowe oraz innowacyjną mechanikę ryzyka, które odważnie przełamują schematy znane z innych gier karcianych.

Oprócz kampanii single player, Earthcore: Shattered Elements zaoferuje zróżnicowane tryby multiplayer, w tym pojedynki PvP, gry rankingowe, ligi oraz cykliczne mistrzostwa. Tequila Games planuje także regularnie dodawać do gry nową zawartość – księgi z misjami fabularnymi, nowe karty oraz umiejętności.