NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / MMO / Europejska premiera konsolowej wersji gry Warframe
Europejska premiera konsolowej wersji gry Warframe

Europejska premiera konsolowej wersji gry Warframe

Firma Digital Extremes, deweloper i wydawca Warframe, z dumą ogłosiła europejską premierę konsolowej wersji swojej najnowszej gry MMO. Warframe jest od dzisiaj dostępny dla wszystkich graczy Starego Kontynentu, którzy posiadają konsolę Playstation 4 – grę można już pobrać za darmo z PlayStation Store. Co istotne, do rozgrywki online nie jest wymagane posiadanie subskrypcji PlayStation Plus.

Warframe jest jednym z najciekawszych tytułów startowych dostępnych dla posiadaczy najnowszej konsoli Sony. Wszystkie osoby, które miały już okazję zetknąć się z tą grą na PC, wiedzą, że mogą spodziewać się dynamicznej akcji, efektownych pojedynków z bossami, rozbudowanego systemu walki oraz wielu unikalnych pancerzy – tytułowych Warframes. Wszystko to jest dostępne całkowicie za darmo, bez jakichkolwiek zobowiązań. Co więcej, gra jest konsekwentnie i regularnie rozwijana, o czym świadczą regularne, potężne aktualizacje.

Warframe oferuję niesamowicie bogate doświadczenia płynące z rozgrywki i to zupełnie za darmo! To naprawdę rewelacyjna propozycja dla posiadaczy konsol PS4!.” – komentuje Steve Sinclair, creative director w Digital Extremes. „To sytuacja, w której wygrywają wszyscy. Zastosowanie modelu Free-to-play pozwala nam realizować rozmaite scenariusze i wdrażać różne modele rozgrywki, które nie miałyby szansy w konfrontacji ze standardowym modelem sprzedaży. Brak bariery w postaci abonamentów czy wstępnych opłat pozwala graczom cieszyć się grą, a także zgłaszać sugestie co do jej rozwoju, dzięki czemu jest ona cały czas rozwijana w możliwie najlepszym kierunku”.

W grze Warframe gracze wcielają się w wojowników Tenno, którzy odkryli starożytną technologię egzo-szkieletów. Stworzone dzięki niej pancerze oferują swoim użytkownikom moce i umiejętności – zarówno ofensywne, jak i defensywne – które gracz może zgłębiać i rozwijać.

Z okazji premiery gry, wydawca przygotował specjalny zwiastun, który można pobrać z PlayStation Store, lub zobaczyć na: http://www.youtube.com/watch?v=7QzMaXVxpLQ