NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / FPS / First Assault już wkrótce dostępne na Steamie
First Assault już wkrótce dostępne na Steamie

First Assault już wkrótce dostępne na Steamie

Nexon America i Neople ogłaszają, że ich strzelanka Ghost in the Shell: Stand Alone Complex – First Assault Online (First Assault) wejdzie w fazę wczesnego dostępu w poniedziałek, 14 grudnia i będzie dostępna poprzez Steam i Nexon Launcher. Gracze przekroczą granice człowieczeństwa – wraz z ulepszaniem i poszerzaniem ich możliwości staną się chodzącą bronią. W tej taktycznej strzelance skoordynowane ataki, hackowanie broni przeciwnika oraz używanie SkillSync do wzajemnego wykorzystywania cybermocy są niezbędne do sukcesu. Aby mieć szansę na wzięcie udziału w fazie wczesnego dostępu lub późniejszych beta-testach, należy zarejestrować się na www.FirstAssaultGame.com. Aby uzyskać natychmiastowy dostęp do wczesnej fazy gry można zakupić jedną ze specjalnie na tę okazję przygotowanych paczek, która oprócz dostępu do tytułu zawiera również unikatowe przedmioty.

Neople szuka graczy, którzy dołączą do testów i pomogą kształtować zawartość gry. Deweloperzy tytułu będą do dyspozycji graczy w trakcie fazy wczesnego dostępu oraz będą wykorzystywać opinie i sugestie społeczności w rozwijaniu gry.

– First Assault jest dla nas w Neople naprawdę pasjonującym projektem – wielu członków naszego zespołu jest fanami marki The Ghost in the Shell i chcieliśmy stworzyć taką grę już od jakiegoś czasu. Naszym celem jest, aby First Assault przyciągnął zarówno fanów anime The Ghost in the Shell: Stand Alone Complex, jak i graczy FPS, szukających nowych wrażeń w świecie sci-fi. Bardzo się staramy, aby zadowolić obie grupy – przyznaje Jung Eik Choi, dyrektor prowadzący Neople.

W First Assault, gracze dołączą do Sekcji 9 – elitarnych, cybernetycznie ulepszonych sił zbrojnych, odpowiedzialnych za ochronę społeczeństwa i walkę z cyber-terroryzmem na ulicach futurystycznej Japonii. First Assault jest grą opartą na uniwersum znanej mangi Shirowa Masamune The Ghost in the Shell, która stała się jednym z prekursorów gatunku cyberpunk. Akcja First Assault osadzona jest w mrocznym, futurystycznym uniwersum, przystosowując je do szalonego, a zarazem taktycznego środowiska gry zespołowej. Gracze, którzy dołączą do fazy wczesnego dostępu mogą walczyć jedną z sześciu dostępnych postaci. Każda z nich posiadać będzie unikatową cybernetyczną umiejętność, min. termowizję, wieżyczki obronne, kamuflaż termooptyczny i wizję w podczerwieni. Fani marki „The Ghost in the Shell” rozpoznają postacie z anime Stand Alone Complex, w tym Major Motoko Kusanagi, Batou i Togusa. First Assault posiada funkcję SkillSync, dając graczom możliwość wykorzystania umiejętności innych graczy z drużyny w trakcie walki, zwiększając tym samym swoją skuteczność i tworząc zabójczą kombinację w walce.

Paczki Early Access First Assault dadzą graczom dostęp do gry od 14 grudnia oraz bonusy, takie jak:
Recruit Early Access Pack – $4.99
Daje dostęp do Early Access i skórkę do broni MP-V5A Rare Tachikoma. Dostępny na Steam i Nexon Launcher. (Wartość: $5.99)
Operative Early Access Pack – $9.99
Ta sama zawartość, co Recruit Pack, plus ekskluzywna skórka do broni M4A1 Rare Tachikoma dwa kupony dające po 100,000GP* (waluta w grze). Dostępny tylko na Steam. (Wartość: $19.99)
Specialist Early Access Pack – $14.99
Ta sama zawartość, co Operative Pack, plus 1 kupon na odblokowanie postaci oraz ekskluzywna skórka do broni L118A-S1B Rare Tachikoma. Dostępny tylko na Steam. (Wartość: $35.98)
Elite Early Access Pack – $29.99
Ta sama zawartość, co Specialist Pack, plus 1 kupon na odblokowanie postaci (razem 2), ekskluzywna skórka postaci Motoko i dwa kupony dające po 500,000GP*. Dostępny na Steam i Nexon Launcher. (Wartość: $83.94)
*Jeden kupon będzie dostępny po zakupie, a drugi zostanie dodany do konta po rozpoczęciu otwartej bety.