Home / Aktualności / Strategiczne / FORGE OF EMPIRES OD DZISIAJ DOSTĘPNA TAKŻE NA FACEBOOKU
FORGE OF EMPIRES OD DZISIAJ DOSTĘPNA TAKŻE  NA FACEBOOKU

FORGE OF EMPIRES OD DZISIAJ DOSTĘPNA TAKŻE NA FACEBOOKU

Od dzisiaj miłośnicy gier strategicznych w stylu city builder mają kolejne powody do radości. Twórcy ze studia InnoGames udostępnili bowiem dzisiaj swoją popularną grę – Forge of Empires – jako aplikację na Facebooku. Od teraz, zarówno nowi gracze jak i weterani Forge of Empires mogą prowadzić ekspansję i zarządzać swoim imperium i w tym samym czasie sprawdzać, co słychać u ich najlepszych znajomych z Facebooka. Gra – także w polskiej wersji językowej – jest już dostępna pod adresem: https://www.facebook.com/games/forgeofempires

Władcy imperiów mogą korzystać ze wszystkich funkcji znanych z mobilnej i przeglądarkowej wersji Forge of Empires – dołączą też to tych samych serwerów. Zainstalowanie aplikacji nie spowoduje zmian u graczy, którzy preferują grę na innych platformach z wykorzystaniem logowania przez Facebooka. Co ważne, wszyscy gracze mogą do woli przełączać się pomiędzy różnymi platformami.

Forge of Empires to popularna gra strategiczna, w której gracze mają za cel stworzenie i rozbudowę prosperującego miasta. Prowadzą badania nad nowymi technologiami, wznoszą imponujące budynki znane z podręczników historii i rozwijają swoje wpływy w regionie tworząc potężne klany i rywalizując z innymi graczami. Forge of Empires została nagrodzona jako Najlepsza Gra Przeglądarkowa 2013 roku w konkursie German Computer Game Award (Deutscher Computerspielpreis), a w 2014 gra znalazła się na liście top 5 najlepszych nowych strategii na system iOS.

Forge of Empires Facebook

InnoGames to jeden z wiodących światowych deweloperów gier online, którego tytuły mogą pochwalić się rzeszą 130 milionów zarejestrowanych graczy. Miesząca się w Hamburgu firma zatrudnia obecnie 350 ekspertów z 25 krajów.