Home / Aktualności / Sprzęt / Gra Dying Light za darmo z notebookami wyposażonymi w najnowsze karty graficzne GeForce GTX
Gra Dying Light za darmo z notebookami wyposażonymi w najnowsze karty graficzne GeForce GTX

Gra Dying Light za darmo z notebookami wyposażonymi w najnowsze karty graficzne GeForce GTX

Dying Light polskiej firmy Techland to gra typu action survival, w której wydarzenia ukazane są z perspektywy pierwszej osoby. Akcja osadzona została w mieście Harran, w którym za dnia gracze przemierzają obszary spustoszone przez straszliwą epidemię, poszukując zapasów i tworząc broń, która pozwala im odeprzeć ataki zainfekowanych mieszkańców. Nocą łowca okazuje się zwierzyną, gdy wrogowie stają się o wiele bardziej agresywni i niebezpieczni. Gracze muszą wykorzystać wszystkie środki i umiejętności, by przetrwać do świtu.

Dzięki innowacyjnym technologiom NVIDIA GameWorks™ obsługiwanym przez procesory graficzne GeForce® GTX®, takim jak HBAO+, Depth of Field (Bokeh) oraz Dynamic Super Resolution (DSR), Dying Light cechuje się niesamowitą oprawą graficzną pozwalając graczom w pełni wczuć się w klimat gry.

Dying Light_3

Dying Light_2

Dying Light_1

W ramach najnowszej akcji firmy NVIDIA, osoby które zakupią u partnerów akcji notebooka z kartą graficzną GeForce GTX 980M, 970M lub 965M, opartymi na architekturze NVIDIA Maxwell™, otrzymają grę Dying Light za darmo. Oferta obowiązuje do końca marca 2015 roku lub wcześniejszego wyczerpania się zapasów kodów promocyjnych.