Home / Aktualności / RPG / Gra „Pandaemonic: Lords of Legions” weszła w fazę otwartych testów beta
Gra „Pandaemonic: Lords of Legions” weszła w fazę otwartych testów beta

Gra „Pandaemonic: Lords of Legions” weszła w fazę otwartych testów beta

Firma Deutsche Telekom, lider niemieckiego rynku telekomunikacyjnego oraz wydawca gier, poinformowała dzisiaj o rozpoczęciu otwartych testów beta swojej najnowszej gry – „Pandaemonic: Lords of Legions”, która jest rozwijana przez specjalistów ze studia SlipShift. Ta osadzona w świecie fantasy strategia jest już dostępna za darmo na: www.pandaemonic.com.

W „Pandaemonic: Lords of Legions” gracze opowiedzą się po jednej ze stron walki o władzę i potęgę w świecie fantasy. Aby zdobyć przewagę i zwiększyć swoje wpływy, muszą gromadzić surowce i rozbudowywać swoją twierdzę. Nowe budynki stwarzają całkowicie nowe możliwości ofensywne i defensywne – obie przydatne podczas ścierania się z armiami innych demonicznych lordów. W grze ważną rolę odgrywa także dyplomacja – zawierając sojusze i uczestnicząc w politycznej grze, gracze mogą tworzyć koalicje wspólnych interesów oraz stawić czoła potężniejszym oponentom, których nie byliby w stanie pokonać w pojedynkę.

Pandaemonic

Główne elementy gry:
• Gromadzenie i zarządzanie zasobami pozwalającymi na rozbudowę fortecy.
• Tworzenie armii przerażających demonów i toczenie epickich bitew w trybach PvE i PvP.
• Poznawanie rozbudowanego świata, podbijanie terenów, zdobywanie zasobów i tworzenie nowych fortec.
• Prowadzenie bitew i zawieranie aliansów.
• Wykonywanie zadań nasadzanych punktami doświadczenia.

„Pandaemonic: Lords of Legions” oferuje możliwość gry z poziomu przeglądarki i nie wymaga instalowania ani pobierania klienta.