NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / Akcja / Gra Tactical Intervention staje się dostępna dla wszystkich!
Gra Tactical Intervention staje się dostępna dla wszystkich!

Gra Tactical Intervention staje się dostępna dla wszystkich!

Oto nadszedł dzień, w którym wszyscy miłośnicy niebanalnych shooterów free-to-play oraz dzieł współtwórcy Couter Strike – Minh „Goosemana” Le – mogą rzucić się w wir nieskrępowanej rozgrywki Tactical Intervention. Gra, która zdobyła olbrzymią popularność już podczas fazy zamkniętych testów (kody były rozdawane na oficjalnej stronie w serwisie Facebook) i podczas targów Gamescom, przeszła dzisiaj do trybu Otwartych Testów Beta i stała się dostępna dla wszystkich za pośrednictwem platformy Steam.

Aby wziąć udział w Otwartych Testach Beta wystarczy pobrać grę ze strony Steam lub też używając wyszukiwarki w zainstalowanym kliencie Steam.

Jeszcze więcej zawartości!

Już w dniu oficjalnej premiery gry w dniu 12. września w grze będzie dostępnych aż 11 map, a nowe lokacje będą sukcesywnie dodawane. Wśród całkowitych nowości firma 1337 Games zapowiedziała między innymi lokacje Airport i Monaco. Deweloperzy FIX Korea dokonują już ostatnich szlifów i wprowadzają poprawki gwarantujące nie tylko doskonały wygląd, ale także nowe możliwości w rozgrywce i niespodzianki dla graczy. Co więcej, gracze mogą spodziewać się regularnych aktualizacji i dodawania nowej treści w Tactical Intervention: począwszy od dnia premiery, będą pojawiały się  nowe mapy, broń i ekwipunek.

Tactical Intervention screen 3

Tactical Intervention screen 2

Tactical Intervention screen 1

Oficjalna premiera Tactical Intervention odbędzie się 12. września w serwisie Steam. W dniu premiery będą dostępne serwery: Europejski, Północno-Amerykański oraz Rosyjski, a serwery: Azjatycki, Australijski, oraz Południowo-Amerykański otworzą swoje podwoje już 1. października.