Home / Aktualności / Wyścigi / Gra wyścigowa od Jagex szturmem zdobywa miejsce w App Store!
Gra wyścigowa od Jagex szturmem zdobywa miejsce w App Store!

Gra wyścigowa od Jagex szturmem zdobywa miejsce w App Store!

Jagex, największy niezależny producent gier w Wielkiej Brytanii oraz studio stojące za najpopularniejszą darmową grą MMO na świecie RuneScape, ogłasza premierę Carnage Racing na urządzenia iOS. Dynamiczne wyścigi on-line, mrożąca krew w żyłach rywalizacja pomiędzy wieloma graczami jednocześnie, jazda wyczynowa i ewolucje w powietrzu – to wszystko znajduje się w grze, która podniesie poziom adrenaliny każdemu fanowi wyścigów samochodowych!

W Carnage Racing liczą się przede wszystkim umiejętności za kierownicą oraz sprytne eliminowanie przeciwników. Obojętnie, czy wykiwamy innych kierowców dzięki przemyślanym manewrom, czy zwyczajnie wysadzimy ich auta w powietrze – jedyną zasadą jest jak najszybsze utorowanie sobie drogi w kierunku powiewającej na linii mety flagi. Trasa wyścigu to wymagające połączenie ukrytych ścieżek, podjazdów i pojawiających się znienacka portali, a wszystko w malowniczej scenerii tropikalnej wyspy. Kiedy dojdziemy już do perfekcji w trybie singleplayer, możemy stanąć do rywalizacji z przeciwnikami z całego świata – w ekscytującym trybie multiplayer on-line rywalizować ze sobą może nawet ośmiu graczy jednocześnie.

Carnage Racing (2)_small_1379091066

Carnage Racing (1)_small_1379091065

Po każdym wyścigu zdobywamy nagrody, punkty doświadczenia i wirtualną walutę. W miarę postępu odblokowujemy silniejsze samochody i zdobywamy dodatki, dzięki którym jazda stanie się jeszcze bardziej ekscytująca – od mocniejszej broni poprzez zmianę wydajności aż po nowy lakier i naklejki na karoserię.

Carnage Racing zawiera:

  • Mieszankę stylów gry – wyścigi, walkę oraz jazdę wyczynową.
  • Tryb multiplayer on-line dla ośmiu graczy jednocześnie.
  • Wymagające trasy i różnorodne tory wyścigowe.
  • 8 rodzajów aut i 3 klasy pojazdów odpowiednich do każdego stylu ścigania.
  • Ukryte portale pozwalające na błyskawiczną zmianę położenia.
  • Ogromny wybór broni.
  • Możliwość podrasowania aut lakierem i naklejkami.

Gra Carnage Racing w wersji podstawowej na iPhone, iPad oraz iPod touch dostępna jest za darmo w App Store: https://itunes.apple.com/us/app/carnage-racing/id630692083?ls=1&mt=8. Pełną wersję gry można zakupić za jedyne 2,69 €.