Home / Aktualności / Akcja / Gracze PS4 przemówili – Warframe jest 2. najchętniej ściąganą aplikacją na platformie Playstation 4
Gracze PS4 przemówili – Warframe jest 2. najchętniej ściąganą aplikacją na platformie Playstation 4

Gracze PS4 przemówili – Warframe jest 2. najchętniej ściąganą aplikacją na platformie Playstation 4

Firma Digital Extremes, deweloper i wydawca Warframe, poinformował o wgraniu na serwery PS4 najnowszej aktualizacji do gry, noszącej nazwę Update 13: Dark Sector. Jest ona namacalnym dowodem tego, jak ważną częścią Warframe jest społeczność graczy! Zdecydowaną większość zmian i dodatków, nad którymi pracowano przez wiele miesięcy, wprowadzono zgodnie z sugestiami i prośbami fanów, włączając w to feedback graczy z PS4. To dzięki ich oddaniu gra jest obecnie 2. najchętniej  ściąganą aplikacją na Playstation 4! W efekcie powstała jedna z największych aktualizacji gry, na którą z pewnością czekało szerokie grono osób.

Najważniejszymi zmianami są bez wątpienia: nowy system walki Melee 2.0, rozbudowany end-game oparty o obszary Dark Sectors oraz nowy pancerz HYDROID. Jak zwykle nie zabrakło też nowych elementów arsenału oraz groźnych przeciwników, którym trzeba będzie stawić czoło. Te i szereg innych zmian wprowadzonych do gry sprawiają, że Warframe zaoferuje jeszcze więcej zabawy zarówno wytrawnym graczom, jak również osobom, które dopiero teraz zetkną się z tym tytułem. W przyszłości developer będzie nadal wsłuchiwać się w głos społeczności, dlatego gracze powinni spodziewać się kolejnych zmian i nowinek tworzonych na podstawie ich opinii i komentarzy.

SolarRailConstruction

Hydroid

Więcej informacji o aktualizacji można zdobyć oglądając film (w języku angielskim), w którym developerzy opowiadają o Update 13: Dark Sectorhttps://www.youtube.com/watch?v=YfXZ5nzU2cs.