Home / Aktualności / MMO / Heroes in the Sky – nowy tytuł Techlandu
Heroes in the Sky – nowy tytuł Techlandu

Heroes in the Sky – nowy tytuł Techlandu

Wydawnictwo Techland, oficjalny partner firmy GameUs, pragnie przekazać bardzo dobre wieści dla miłośników gier lotniczych. Rusza pierwszy oficjalny serwer polskiej wersji popularnej gry MMO – Heroes in the Sky. Premiera odbywa się w dniu dzisiejszym o godz. 16:00. Gra dostępna jest jako free-to-play na stronie his.mmohub.eu.

Heroes in the Sky to osadzona w czasach II wojny światowej lotnicza gra MMO, która dzięki staraniom Wydawnictwa Techland jest dostępna w polskiej wersji językowej. Aby przyłączyć się do zabawy wystarczy zarejestrować się, a następnie pobrać klienta gry. Heroes in the Sky jest tytułem free-to-play i nie wymaga żadnych opłat abonamentowych, więc każdy chętny może cieszyć się pełną zawartością gry do woli. W związku z tą premierą Wydawnictwo Techland przygotowało specjalną promocję na walutę CC, która występuje w grze.

„Z ogromną przyjemnością prezentujemy dziś naszym graczom polską wersję gry Heroes in the Sky, dzięki czemu każdy będzie mógł sprawdzić swoje siły w zmaganiach lotniczych.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland. „Premiera nie oznacza też, że osiedliśmy na laurach. Rozpoczęły się już prace nad dodatkową zawartością gry. Chcemy zapewnić naszym graczom rozrywkę na najwyższym poziomie, dlatego już w niedługim czasie na polskim serwerze wystartują imprezy stworzone specjalnie dla nich, dlatego zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do zabawy już dziś. Dla naszego Wydawnictwa to pierwsze kroki w kierunku gier MMO, ale na pewno nie ostatnie.” – dodaje Gawlikowski.

screen_2

screen_1

Razem z premierą gry startuje także jej oficjalny polski fanpage https://www.facebook.com/HeroesInTheSkyPolska, gdzie na fanów gier lotniczych czeka wiele niespodzianek, a także najświeższe informacje oraz fachowa pomoc. Wraz z zapleczem serwerowym uruchomione zostały także polska strona gry his.mmohub.eu oraz centrum pomocy technicznej.