Home / Aktualności / Innova będzie wspierać polskich graczy Lineage II
Innova będzie wspierać polskich graczy Lineage II

Innova będzie wspierać polskich graczy Lineage II

Firma Innova, wydawca gry Lineage II, która już za kilka miesięcy pojawi się w polskiej wersji językowej, ogłosiła kolejne plany dotyczące tego wydarzenia. Z myślą o fanach zgromadzonych w Polsce, przygotowano kilka udogodnień, które jeszcze bardziej umilą czas spędzony w uniwersum kultowej gry.

Innova w pełni rozumie wagę społeczności skupionej wokół gry, dlatego zamierza intensywnie wspierać polskich fanów, w czym pomogą dwie rzeczy. Pierwsza z nich to zatrudnienie dedykowanych community managerów, którzy będą odpowiedzialni za kontakt na linii gracze – wydawca. Osoby te już pracują nad tym, aby zarówno start gry, jak i poprzedzające go miesiące, były pełne ciekawych wydarzeń i konkursów. Pierwsze z nich wystartują już niedługo, więc gracze powinni być czujni! Kolejna rzecz to program wsparcia stron fanowskich, dzięki któremu wszystkie osoby prowadzące strony związane z Lineage II, czy tematyce MMORPG, będą mogły uzyskać dostęp do informacji i materiałów przygotowanych z myślą o fanach.

„Nadchodząca premiera polskiej wersji Lineage II to wielkie wydarzenie, które wymaga ogromnych nakładów pracy od nas wszystkich. Zadaniem community managerów jest budowa społeczności skupionej wokół gry – wsłuchiwanie się w ich głosy, reagowanie na ich problemy i wspieranie wszelkie fanowskiej działalności. W przypadku Lineage II zadanie jest wyjątkowo wymagające, gdyż jest to tytuł o określonej pozycji na rynku i wiemy, że mnóstwo osób w Polsce jest do niego bardzo przywiązanych. Na szczęście mamy już sporo fajnych pomysłów, które mamy nadzieje przypadną do gustu wszystkim osobom. Pierwsze z nich ujawnimy już w przyszłym miesiącu.” mówi Anna Aristova, Community Manager w firmie Innova, odpowiadająca za terytorium Polski.

Na koniec warto też wspomnieć o dedykowanej polskim graczom pomocy technicznej, która zostanie udostępniona natychmiast po premierze gry. Dzięki niej, do uzyskania wsparcia nie będzie już wymagana znajomość języka obcego, a rozwiązanie problemu będzie mogło nastąpić jeszcze szybciej.

Klient gry Lineage 2 oraz więcej informacji o grze na: http://lineage2.eu.