NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / MMO / JUŻ DZISIAJ PREMIERA RUNESCAPE 3
JUŻ DZISIAJ PREMIERA RUNESCAPE 3

JUŻ DZISIAJ PREMIERA RUNESCAPE 3

Jagex, twórcy RuneScape – najpopularniejszej darmowej gry MMORPG na świecie według Księgi Rekorów Guinnessa – ogłaszają dzisiaj światową premierę najbardziej nowatorskiej wersji gry: RuneScape 3. Premierze RuneScape 3 towarzyszy wydarzenie „Battle of Lumbridge”, czyli pierwszy w historii event całkowicie kierowany decyzjami graczy, którzy od tego momentu już zawsze będą mieli bezpośredni wpływ na przyszłość świata Gielinor – z każdym wydarzeniem tworząc zawartość i historię RuneScape. Dzięki ulepszeniom w niemal każdym aspekcie RuneScape 3 jest obecnie najbardziej ambitną grą przygodową on-line na świecie, dostępną w pięciu językach graczom ze 190 krajów. – Jednoczesne wydanie RuneScape 3 na całym świecie to zasługa naszego zespołu, który bardzo ciężko i z wielkim zaangażowaniem pracował przez ostatni rok – powiedział Phil Mansell, producent wykonawczy RuneScape 3. – Trzecia wersja RuneScape to początek nowej ery, której kształt nadadzą sami gracze. Cieszy nas fakt, że udało nam się napisać kolejny rozdział już niezwykle bogatej historii RuneScape i dziś przekazujemy w ręce społeczności grę o lepszej zawartości, gameplay’u, technologii i historii, którą oni sami mogą kształtować.

Mark Gerhard, CEO Jagex, dodał: – Zespół pracujący nad RuneScape 3 dołożył wszelkich starań, aby aktualizacja przypadła do gustu bardzo przez nas cenionej społeczności fanów. Równocześnie jest nam niezwykle miło, że sami jesteśmy częścią tak ważnego wydarzenia w historii gry, oddajemy bowiem w ręce graczy najważniejszą aktualizację ostatnich dziesięciu lat. Jesteśmy przekonani, że stworzyliśmy najbardziej ambitną grę z wykorzystaniem nowoczesnej technologii oraz położyliśmy podwaliny pod wydanie gry na tablety. Od dnia premiery RuneScape ponad 220 milionów graczy utworzyło w niej swoje konta, a my stworzyliśmy 12 lat ciągle aktualizowanej zawartości. Gra nigdy nie stoi w miejscu i nie możemy się doczekać, aby powitać starych i nowych graczy w magicznym świecie Gielinor.

Odkryj niezwykły świat RuneScape 3 tu. Najnowsze materiały towarzyszące premierze gry można ściągnąć z serwera dla prasy Jagex: http://www.jagex-press.com.