NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / FPS / Już dzisiaj premiera Warface!
Już dzisiaj premiera Warface!

Już dzisiaj premiera Warface!

Warface, nowy sieciowy FPS ze studia Crytek ma dzisiaj swoją premierę w Ameryce Północnej, Europie i Turcji na platformie GFACE. Do gry można wejść rejestrując się na stronie www.warface.com.

Warface cechuje jakość znana ze wszystkich tytułów Crytek oraz ciągła dostępność, ponieważ do gry można wejść bezpośrednio z poziomu przeglądarki. Gracze otrzymują liczne możliwości rozgrywki w dwóch głównych trybach – kooperacji i gracz vs. gracz – oraz cztery odmienne klasy żołnierzy. Warface kładzie szczególny nacisk na współpracę w drużynie, a regularne aktualizacje nie pozwolą graczom narzekać na nudę, dostarczając im codziennie nowych wyzwań.

Dirk Metzger, główny dyrektor ds. wydawniczych w Crytek powiedział:

– Rozpoczynając pracę nad Warface, naszym celem było udowodnienie, że darmową grę także może cechować znakomita jakość i że może ona spełnić najwyższe wymagania branży growej. Dzisiejsza premiera gry w Ameryce Północnej, Europie i Turcji pokazuje szerokiemu gronu odbiorców, ile wysiłku włożyliśmy w realizację tej wizji – aby Warface naprawdę wyróżniało się spośród podobnych tytułów.

Crytek_Warface_Coop_Favela_ActionScreensho_S

Aby jak najwięcej graczy mogło cieszyć się Warface, Crytek przygotował lokalizację gry w języku angielskim, francuskim, niemieckim i tureckim oraz pracuje nad dalszymi wersjami, w tym także polską.

Rejestrując się w Warface, każdy gracz otrzyma za darmo konto na skoncentrowanym wokół gier serwisie społecznościowym od Crytek – GFACE, który także dzisiaj ma swoją premierę. Poprzez GFACE gracze uzyskują nie tylko dostęp do Warface, ale mogą także komunikować się ze znajomymi, umawiać się na mecze i korzystać z wielu innych funkcji.

Wraz z ogłoszeniem premiery gry Crytek wydał nowy zwiastun, który pokazuje starcie sił wrogich jednostek Warface i Blackwood. Zwiastun można zobaczyć tu: http://www.youtube.com/watch?v=AmZEOzPqGOQ.