Home / Aktualności / KIM JEST HARKYN?
KIM JEST HARKYN?

KIM JEST HARKYN?

Studio CI Games ujawniło dzisiaj pierwsze informacje na temat głównego bohatera LORDS of the FALLEN. Już za niespełna tydzień, podczas tegorocznych targów E3, odbędzie się seria szczegółowych prezentacji gry action-RPG warszawskiego studia. „Wygląd Harkyna, głównego bohatera LORDS of the FALLEN jest dość wybuchową mieszanką – wierzymy, że pomysł który mamy jest jednocześnie kontrowersyjny i atrakcyjny.” – komentują twórcy.

Kim jest Harkyn? Na liczne pytania o jego przeszłość gracze sami znajdą odpowiedź, przemierzając niebezpieczne szlaki świata gry. Rozwijając bohatera wedle własnych upodobań i wykorzystując dziesiątki umiejętności oferowanych przez trzy rozbudowane drzewka rozwoju, do samego końca rozgrywki będą odkrywać tajemnice skrywane przez Harkyna. Znienawidzony i napiętnowany przez społeczeństwo, jako jedyny ma szanse położyć kres trwającej już zbyt długo wojnie pomiędzy armią Upadłego Boga a ludźmi, którzy już dawno temu przestali go czcić.

„Nieczęsto twórcy gier tak mocno stawiających na walkę i rozwój postaci tworzą wyrazistego bohatera, który ma imię i tajemniczą przeszłość determinującą jego losy. Nie jest to przypadkowa postać, której udział w ważnych wydarzeniach jest tylko zbiegiem okoliczności. Nie zamierzamy narzucać graczom jego historii, ale wszyscy którzy zainwestują czas w jej szczegółowe zgłębianie, nieoczywiste i trwające aż do samego końca gry, powinni poczuć się odpowiednio nagrodzeni. Każdy kto odwiedzi nasze stoisko na tegorocznych targach E3 w Los Angeles z pewnością dowie się więcej zarówno o Harkynie jak i o zaawansowanej mechanice walki.” – komentuje Tomasz Gop, Executive Producer w CI Games.

Grywalna wersja Lords of the Fallen zostanie zaprezentowana na żywo podczas targów E3, które odbędą się w Los Angeles Convention Center już w dniach 11-13. czerwca 2013 r.