Home / Aktualności / Licytuj sportową grę Zumba Fitness World Party z autografem Cleo
Licytuj sportową grę Zumba Fitness World Party z autografem Cleo

Licytuj sportową grę Zumba Fitness World Party z autografem Cleo

Cleo, wokalistka znana z przeboju „My Słowianie”, Komputronik oraz Wydawnictwo Techland zapraszają do udziału w aukcji charytatywnej na rzecz dziewczynki  chorującej na mózgowe porażenie dziecięce. Licytuj sportową grę Zumba Fitness World Party z autografem Cleo i pomóż małej Karolinie!

To poważna sprawa, ale najlepiej podejść do niej po prostu z uśmiechem i perspektywą dobrej zabawy. Karolinka jako fanka piosenki „My Słowianie” i samej Cleo, nie wyobraża sobie by mogło być inaczej. Wsparcie ze strony idolki zrobiło na niej kolosalne wrażenie.

O co gramy? O trzy, wyjątkowe egzemplarze gry Zumba Fitness World Party na konsolę Xbox360 z autografem Cleo! Aukcja trwa do 24 lutego 2014 do godz. 20:30.

Link do licytacji:

http://allegro.pl/item3947009939.html

Karolina Anisimowicz jest podopieczną Fundacji „Zdążyć z Pomocą”. Urodziła się w 28 tygodniu ciąży. Ważyła zaledwie 800 gramów i to cud, że żyje. Pokonała wiele chorób. Jest bardzo radosną dziewczynką, ale do dziś zmaga się  mózgowym porażeniem dziecięcym. Choroby nie pokona w 100%, ale dzięki przekazanym środkom możemy zawalczyć o komfort jej życia. Zebrane fundusze zostaną przekazane na rehabilitację oraz zasilą pulę potrzebną do wykonania bardzo poważnej operacji rdzenia kręgowego, do której przygotowywana jest dziewczynka.