NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / RPG / LORDS of the FALLEN – nowy trailer
LORDS of the FALLEN – nowy trailer

LORDS of the FALLEN – nowy trailer

CI Games z dumą prezentuje najnowszy, zapierający dech w piersiach trailer LORDS of the FALLEN, przygotowany z myślą o nadchodzących targach Gamescom. Pokazany po raz pierwszy na tegorocznym E3, LORDS of the FALLEN jest wymagającą grą third-person action-RPG, stworzoną z myślą o konsolach Xbox One, Playstation 4 i PCtach, która będzie miała swoją premierę w 2014 roku.  Za jej produkcję odpowiedzialny jest Tomasz Gop, piastujący wcześniej stanowisko producenta wielokrotnie nagradzanej gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Linki do plików w wysokiej rozdzielczości oraz kody do wstawiania na stronę znajdują się poniżej. Na serwerze znajdują się również obrazy przedstawiające wybrane sceny z trailera. LORDS of the FALLEN będzie można zobaczyć w tym tygodniu w Niemczech, na targach Gamescom oraz na imprezie PAX Prime w nadchodzącym tygodniu.

Premiera filmu zbiegnie się z rozpoczęciem konkursu na oficjalnej stronie LORDS of the FALLEN na Facebooku, który będzie bezpośrednio związany z trailerem. Wszyscy biorący w nim udział fani będą mieli szansę zdobyć fantastyczne nagrody od CI Games!