Home / Aktualności / Bijatyki / Mad Catz przystępuje do Turnieju Żelaznej Pięści!
Mad Catz przystępuje do Turnieju Żelaznej Pięści!

Mad Catz przystępuje do Turnieju Żelaznej Pięści!

Chcąc zostać prawdziwym mistrzem bijatyk, gracz nie może polegać na zwykłym padzie. Wystarczy spojrzeć na profesjonalistów, którzy najczęściej korzystają z fighsticków, takich jak choćby Tekken 7 TE2+ od Mad Catza.

Fighstick od Mad Catza korzysta z tych samych części, jakie można znaleźć w japońskich automatach – chodzi tu przede wszystkim o przyciski Sanwa OBSF30 i joystick JLF. Co więcej, górę urządzenia można w łatwy sposób otworzyć i samemu umieścić w środku dodatkowe części.

Całość opiera się na metalowej podstawie, zwiększającej wagę i stabilność urządzenia. Jednak nie każdy gracz preferuje trzymanie urządzenia na twardym, płaskim podłożu – są i tacy użytkownicy, którzy wolą położyć fighsticka na kolanach. Dlatego spód Tekken 7 TE2+ pokryto anty-poślizgową pianką.

Opisywany produkt zdobi jeden z dwóch artworków z gry Tekken 7 – najnowszej odsłony kultowej bijatyki, która wpierw zadebiutowała na automatach, a już niedługo trafi m.in. na konsolę PlayStation 4. Jeśli jednak graczowi znudzi się wzór, może go po prostu wymienić na inny i to bez demontowania jakiegokolwiek innego elementu kontrolera.

Fighstick Tekken 7 TE2+ kosztuje około 1099 zł.

Cechy produktu:

  • Przyciski: Sanwa OBSF30
  • Joystick: Sanwa JLF
  • Kompatybilność: PS3 i PS4