Home / Aktualności / Mobilne / Mieszkańcy Torunia wezmą udział w mobilnej grze miejskiej Surrogates
Mieszkańcy Torunia wezmą udział w mobilnej grze miejskiej Surrogates

Mieszkańcy Torunia wezmą udział w mobilnej grze miejskiej Surrogates

Już w najbliższy weekend mieszkańcy Torunia będą mieli okazję spróbować swoich sił w miejskiej rywalizacji gwarantowanej przez Surrogates. Mobilna gra będzie kontynuacją wielkiego testu szybkiego Internetu LTE sieci Play. Na zwycięzców rozgrywki czeka wiele atrakcyjnych nagród.

Pierwsze działania związane z grą rozpoczęły się w zeszłym tygodniu. Polegały one głównie na tworzeniu społeczności Surrogates, czyli włączeniu mieszkańców Torunia do gry. W ten weekend rozpoczną się prawdziwe emocje – będzie to wielka rozgrywka miejska z walką o nagrody rzeczowe.

Do gry może włączyć się każdy, kto posiada smartfona z Androidem. Gra dostępna jest bezpłatnie w sklepie google Play. Elementem stałym gry jest to, że toczy się ona 24 godziny na dobę. W tym czasie gracze mogą poruszać się po mieście, widząc swoja lokalizację na mapie smartfona. Celem jest zaliczenie jak największej ilości chceckpointów widocznych na mapie, dzięki którym zdobywają doświadczenie i różne dodatki zwane ekwipunkiem, m.in.: broń, kamizelkę kuloodporną, immunitet, niewidzialność.

W momencie kiedy rozpoczyna się gra o nagrodę rzeczową, gracze rywalizują między sobą w określonych godzinach. Zdobyty wcześniej ekwipunek daje graczowi dodatkową szansę na odebranie nagrody i utrzymanie jej przy sobie. Wygrywa ta osoba, która w momencie zakończenia gry jest w posiadaniu nagrody.

Toruń_Surrogates_1

Toruń_phone_Surrogates

Na ulicach Torunia hostessy z tabletami zapraszać będą mieszkańców miasta do gry. Do miejskiej rywalizacji dołączą również studenci Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

„Dzięki współpracy z firmą Play, Surrogates ma możliwość stworzenia zupełnie nowej społeczności w Toruniu, skupienia w jednym miejscu osób kreatywnych, aktywnych i otwartych na nowe rozwiązania technologiczne. Pragniemy pokazać, że udział w naszej grze to nie tylko szansa na zdobycie nagród rzeczowych, ale również możliwość integracji.” – mówi Sebastian Matusik, pomysłodawca Surrogates.

Wielka rozgrywka miejskiej gry mobilnej Surrogates w Toruniu, rozpocznie się w weekend 12 – 13 października 2013 roku. Oprócz zdobytego doświadczenia i wirtualnego złota w puli znajdą się: smartfon Samsung Galaxy S4 Active, modemy Play 4G LTE z darmową transmisją danych do końca grudnia 2013 roku, podwójne zaproszenia do kina Cinema City oraz doładowania w sieci Play.