Home / Aktualności / Wyścigi / Moto Rider GO: Highway Traffic – szybkie motory
Moto Rider GO: Highway Traffic – szybkie motory

Moto Rider GO: Highway Traffic – szybkie motory

Wrocławskie studio, zajmujące się produkcją gier mobilnych nie zwalnia tempa i po dwóch tygodniach od premiery Top Boat: Racing Simulator 3D, wydaje kolejną produkcję – Moto Rider GO: Highway Traffic. Tym razem mobilni gracze wcielą się w rolę nieustraszonego motocyklisty i usiądą za kierownicą najszybszych motorów świata!

Najnowsza produkcja, największego pod względem ilości pobrań polskiego studia growego zadebiutowała właśnie w sklepie Google Play. Moto Rider GO: Highway Traffic to kolejna gra wyścigowa stworzona przed wrocławskie studio T-Bull. Tym razem gracze mają do dyspozycji siedem unikalnych modeli najlepszych motorów na świecie z trzech różnych klas, takich jak: chopper, cross czy superbike. Ich zadaniem będzie wykonywanie określonych misji w najszybszym tempie zanim skończy się zapas paliwa. Wyścigi odbywają się na zatłoczonych ulicach, a zabawę utrudniają dziesiątki, a nawet setki innych pojazdów. Twórcy, po raz kolejny oddali w ręce graczy szeroki wachlarz możliwości personalizacji i tuningu wirtualnych pojazdów, co pozwoli na dopasowanie ich do indywidualnych upodobań lub wymagań danej misji. T-Bull zadbał także o duży wybór trybów rozgrywki, a także rozmaite trasy na wielu różnych mapach.

– Każdego miesiąca otrzymujemy tysiące komentarzy od użytkowników naszych aplikacji. Zauważyliśmy, że coraz częściej pojawiały się sugestie dotyczące stworzenia gry wyścigowej osadzonej w klimacie Road Racing, w której zamiast aut, pojawią się motory. W odpowiedzi na głosy miłośników naszych produkcji stworzyliśmy grę Moto Rider GO: Highway Traffic z motorami w roli głównej. Po raz kolejny położyliśmy duży nacisk na wysoką jakość grafiki 3D, szerokie możliwości personalizacji i tuningu oraz dynamikę rozgrywkę – mówi Damian Fijałkowski, współzałożyciel firmy T-Bull S.A.

Moto Rider GO zalicza się do kategorii free-to-play, co oznacza, że aplikację pobiera się bezpłatnie, lecz są w niej dostępne przedmioty, które można dodatkowo zakupić za prawdziwe pieniądze, co nie utrudnia jednak rozgrywki. Grę Moto Rider GO: Highway Traffic można pobrać ze sklepu Google Play.

Top Boat: Racing 3D Simulator na iOS już niedługo

Dostępna na platformie Android i ciesząca się dużą popularnością na całym świecie gra wyścigowa Top Boat: Racing 3D Simulator, już niedługo trafi także do sklepu Apple Store, i dostarczy tamtejszym użytkownikom wielu godzin wciągającej rozgrywki. Top Boat: Racing 3D Simulator to ponad 25 niezwykle szybkich łodzi motorowych z unikalną paletą kolorów i szerokimi możliwościami tuningu – od wymiany filtrów paliwa po wymianę skrzyni biegów, sprzęgła, kadłuba czy implementację nitro! Dzięki temu, na graczy czeka solidna porcja sportowej rywalizacji. Wyścigi odbywają się na specjalne zaprojektowanych trasach wodnych, a grę utrudniają coraz silniejsi przeciwnicy.

moto-rider-go_1

Nowe gry studia T-Bull – będzie się działo

Zgodnie z zapowiedziami twórców studia podczas debiutu giełdowego spółki na rynku NewConnect w listopadzie, w tym roku na rynek trafi jeszcze jedna gra wyścigowa, która uzupełni dotychczasowe portfolio wrocławskiego producenta. Gra będzie dostępna na całym świecie na najpopularniejszego platformy mobilne.

Kolejną rozbudowaną produkcją studia T-Bull będzie realistyczna gra snajperska, wymagającą od gracza celności oraz dużej koncentracji. Akcja zostanie osadzona w postapokaliptycznym świecie, w którym główny bohater – tytułowy snajper – będzie polował na hordy złowrogich stworzeń. Podobnie jak w przypadku Top Speeda, Top Boata czy Moto Rider GO, twórcy zadbają zarówno o atrakcyjną oprawę graficzną, jak i wciągającą historię oraz grywalność. Premiera gry została zaplanowana na pierwszą połowę przyszłego roku.