Home / Aktualności / Wyścigi / NA FACEBOOKU RUSZA CARNAGE RACING
NA FACEBOOKU RUSZA CARNAGE RACING

NA FACEBOOKU RUSZA CARNAGE RACING

Na miejsca, gotowi, start – premiera Carnage Racing już dziś na Facebooku! Zapowiedziana w ubiegłym miesiącu gra wyścigowa ze studia Jagex chce wyznaczyć nowe standardy w grafice i gameplayu wśród gier facebookowych.

Carnage Racing to dynamiczna wyścigówka o jakości niespotykanej dotąd na portalach społecznościowych, w której wszystko kręci się wokół szybkich samochodów. Ścigamy się na tropikalnej wyspie, wykonując przy tym karkołomne triki i próbując skutecznie wyeliminować przeciwników dzięki dostępnym broniom, aby wjechać na metę jako pierwsi.

Każdy wyścig daje nam punkty doświadczenia oraz wirtualną walutę, którą można wymieniać na lepsze auta, mocniejszą broń i specjalne umiejętności, przybiliżające nas do zwycięstwa. Carnage Racing to idealna gra dla każdego miłośnika wyścigów – nieważne, czy gustuje on w napakowanych gadżetami autach czy kocha prędkość i najchętniej zostawia przeciwników za sobą w tumanach kurzu.

Carnage Racing obejmuje:

  • tryb multiplayer na 8 graczy – ścigaj się ze znajomymi lub ze sztuczną inteligencją gry,
  • tryb time challenge – rzuć wyzwanie znajomemu i przekonaj się, czy będzie w stanie pokonać Cię na torze,
  • 13 tras wyścigowych zlokalizowanych na malowniczej tropikalnej wyspie,
  • 5 rodzajów samochodów, które można ulepszać do 50 poziomu,
  • 5 rodzajów broni z 47 poziomami.

Za tytułem Carnage Racing stoją doświadczeni ludzie z branży, m.in. twórcy epickiej serii Midnight Club, którzy postawili sobie za cel nadanie grze facebookowej charakteru platformówki.

– Gry na Facebooka nie są kojarzone raczej z produkcjami typu Triple A. Koniecznie chcemy to zmienić – powiedział Jay Panek, dyrektor studia Jagex w Stanach Zjednoczonych. – Chcieliśmy zebrać całe nasze doświadczenie z tworzenia serii Midnight Club i zaimplementować tę jakość oraz podobne wzorce gameplayu w środowisku Facebooka. Wynikiem tych starań jest Carnage Racing, niezwykle wciągająca gra wyścigowa, w której naszym celem jest nie tylko przekroczenie linii mety przed wszystkimi znajomymi, ale także wysadzenie kilku aut w powietrze, zanim zdążą ukończyć wyścig.