Home / Aktualności / Nowa ekscytująca zawartość trafiła do świata WarRock
Nowa ekscytująca zawartość trafiła do świata WarRock

Nowa ekscytująca zawartość trafiła do świata WarRock

NEXON Europe z dumą ogłasza wprowadzenie największej tegorocznej aktualizacji WarRock. Od dzisiaj gracze uzyskają dostęp do dodatkowego wyposażenia oraz do szeregu wydarzeń w świecie gry, w tym do ekscytujących inwazji zombie, które będą trwały aż do pierwszych dni lipca. Jeszcze więcej niesamowitej zawartości pojawi się wraz z dwoma nowymi mapami, w tym Denkmal. Zaprojektowano ją w oparciu o prawdziwe lokacje, dzięki czemu gracze mogą toczyć walki na ulicach znanych z prawdziwego świata!

Mapa Denkmal

Krytyczna bitwa rozpocznie się już lada moment przy pomniku Denkmal. NIU jest przekonane, że znajdują się tam starożytne dokumenty, mogące zmienić losy wojny. Nie wiedzą jednak o tym, że Dedbaran są również na ich tropie.

Mapa Placówka

Gracze muszą przedrzeć się przez mroczne korytarze bunkrów i przeżyć istną apokalipsę! Z zombie depczącymi im po piętach nie będzie łatwo znaleźć wejścia do ukrytej podziemnej bazy – jedynego miejsca w którym można skryć się przed napastnikami. Mapa Placówka jest najlepszym sprawdzianem umiejętności przeżycia graczy.

Pakiety Ekwipunku

Wraz z nowym terenem, w grze pojawi się również nowy ekwipunek przydatny w nadchodzących bitwach. Gracze mogą zwiększyć pojemność ekwipunku poprzez specjalne dodatki, uratować skórę dzięki ulepszeniom medycznym lub też wprowadzić terror na polu bitwy za pomocą zabójczego Vector Blackk.

WarRock_2

Eventy w grze

Aby uczcić aktualizacje, w czerwcu i lipcu w grze odbędzie się szereg ekscytujących wydarzeń. Wszyscy gracze zostaną wynagrodzeni przedmiotem „Hot Time Random Box”, a oddani fani mogą spodziewać się nagrody za codzienne logowanie przez 7 kolejnych dni.