NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / Nowe materiały od CI GAMES
Nowe materiały od CI GAMES

Nowe materiały od CI GAMES

Firma CI Games poinformowała, że zaprezentuje swoje nadchodzące tytuły na targach PAX (Seattle, USA 30. sierpnia – 2.  Września). Wszyscy entuzjaści Lords of the Fallen, Enemy Front i Alien Rage jeszcze dzisiaj mogą zobaczyć nowe zwiastuny i inne nowe materiały z tych gier.

CI Games przypomina także o niedawnych zmianach w składzie deweloperskim Enemy Front, shootera osadzonego w realiach II Wojny Światowej. Gra jest teraz tworzona pod czujnym okiem Raphaela van Lierop, który wcześniej pracował m.in. przy Far Cry 3 (narrative designer), czy Company of Heroes (kilka funkcji związanych z produkcją). Prezentacje na PAX przedstawią unikalny model sandboksowej i nieliniowej rozgrywki Enemy Front.

„Poszczególne poziomy będą otwarte, dzięki czemu gracze sami wybiorą styl rozgrywki. Niezależnie od tego, czy zechcą rzucić się w wir walki z bronią maszynową w ręce, czy raczej uniknąć konfrontacji dzięki skradaniu się, gra im to umożliwi.” – komentuje van Lierop.

Gra Enemy Front ukaże się na konsole Xbox 360, PlayStation 3 oraz na komputery PC z systemem Windows.

CI Games zaprezentuje również inną grę – przeznaczoną do cyfrowej dystrybucji Alien Rage – w wersji zbliżonej do ostatecznej. Ten old-schoolowy i osadzony w realiach sci-fi FPS oparty na technologii Unreal Engine 4 ukaże się na PlayStation Network, Xbox Live oraz na Steam już jesienią tego roku.