Home / Aktualności / Nowe plotki na temat PS4
Nowe plotki na temat PS4

Nowe plotki na temat PS4

Sony wypuściło do Sieci ciekawy film, będący zapowiedzią czegoś, co pojawi się 20 lutego. Jako, że pojawiają się w nim znaki firmowe PlayStation nikt chyba nie ma wątpliwości, że chodzi o PS4/Orbis. Potwierdziłoby to też niedawne plotki, mówiące, że next-gen ma być zapowiedziany w lutym. Film możecie zobaczyć poniżej:

Nie musiało minąć dużo czasu, a ponownie pojawiły się nowe plotki na temat następcy PlayStation 3. Mówią one, że maszynka Sony zadebiutuje w USA i Japonii w okolicach tegorocznych Świąt. Premiera europejska ma odbyć się na początku 2014 roku. Magazyn EDGE, który jest źródłem tych rewelacji twierdzi, że to podczas eventu See The Future 20 listopada konsola zostanie zapowiedziana.

Pad ma być podobnych rozmiarów, co ten znany z peestrójki, ale ma posiadać touchpad podobny do tego zastosowanego w Vicie. Prawdziwą nowością ma być przycisk „Share”, dzięki któremu możliwe będzie robienie screenshotów i  nagrywanie piętnastominutowych gameplayów, które później będzie można obrobić i udostępnić w Internecie.

Czasopismo potwierdza też, że w środku znajdziemy ośmiordzeniowy procesor z taktowaniem 1.6GHz i 4GB DDR5 RAM. Tworzenie gier na PS4 ma być też łatwiejsze dla developerów, dzięki zastosowaniu architektury podobnej do pecetowej.