NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / Nowe tytuły od Techlandu
Nowe tytuły od Techlandu

Nowe tytuły od Techlandu

Na rynku pojawiły się październikowe nowości z dobrze znanej i lubianej serii Dobra Gra. Wydawnictwo Techland zatroszczyło się o to, aby na polskim rynku zadebiutowały kolejne trzy produkcje w serii. Są to symulator wyścigów samochodowych Race On, fantastyczna mieszanka platformówki i gry RPG pełna geekowskego humoru UnEpic oraz zapewniająca wysoki realizm wyścigów gra STCC 2. Wszystkie gry są dostępne w polskiej wersji językowej, w cenie 19,90 zł na platformę PC.

Kolejne nowości z serii Dobra Gra pojawiły się na rynku. Jest to idealna okazja dla fanów gier samochodowych oraz platformówek osadzonych w świecie fantasy, aby powiększyć swoje zbiory. W serii debiutują trzy kolejne tytuły. Są to Race On, UnEpic oraz STCC 2.

Race On

Race On to symulator wyścigów samochodowych stworzony przez szwedzkie studio SimBin Development Team. Gra angażuje nas do cyklu zawodów World Touring Car Championship, gdzie gracz wciela się w role zawodników i rywalizuje na dwunastu wiernie odwzorowanych trasach, wykorzystując 16 pojazdów, które konkurują w 8 kategoriach.

Dodatkowo Race On umożliwia również wzięcie udziału w wyścigach serii Formula Masters oraz Swedish Touring Car Championship. Całkowita liczba aut oddanych do dyspozycji sięga niemal 40, a liczba tras to aż 30.

DobraGra-2D-Raceon

UnEpic

UnEpic z pełną humoru fabułą, rozległym światem, ogromnym zasobem broni i czarów, w nowatorski sposób czerpie wszystko co najlepsze z gier fabularnych i platformowych. Gracz wciela się w młodego chłopaka – Daniela, który podczas sesji RPG, w której uczestniczy ze znajomymi, przypadkowo przenosi się do ciemnego lochu przypominającego gry fantasy. Przed bohaterem pojawia się wyzwanie – przetrwania w niesprzyjających warunkach i walki z potężnymi przeciwnikami. UnEpic charakteryzuje się otwartą strukturą i doskonałym, specyficznym, humorem, który sprawia, że gra szybko podbija serca geeków i nerdów.

STCC 2

STCC 2 to oficjalna gra stworzona na podstawie ostatniego sezonu szwedzkiej, mistrzowskiej serii wyścigowej dla samochodów klasy turystycznej. Najbardziej ekscytujących i prestiżowych zawodów pośród sportów motorowych Skandynawii. Autorzy produkcji kładą olbrzymi nacisk na zapewnienie wysokiego realizmu rozgrywki. Z myślą o początkujących kierowcach przygotowano możliwość korzystania z różnego rodzaju ułatwień (kontrola trakcji, asystent hamowania, niezniszczalność itp.). Dodatkowo możliwe jest dokonywanie zmian w ustawieniach pojazdu – modyfikacje zawieszenia czy przełożenie skrzyni biegów. Gracz wybiera pomiędzy 18 wyjątkowymi samochodami rywalizującymi w klasach wyścigowych, dostępnych w ponad 45 barwach poszczególnych teamów. Do dyspozycji przekazano sześć wiernie odwzorowanych torów – od duńskich asfaltów Jyllandsringen, przez klasyczny szwedzki Falkenberg, po szalony niczym przejazd rollercosterem wyścig na Ring Knutstrop. Dostępny jest także multiplayer do 25 graczy.

DobraGra-2D-STCC2

„Dobra Gra” to seria wydawnicza Techlandu, która łączy w sobie wyjątkowe i oryginalne nowości rynkowe oraz sprawdzone klasyki gier wraz z interesującymi dodatkami. Wydania pojawiają się także jako zestawy kultowych serii.