Home / O portalu

O portalu

Portal GramiJa.pl jest serwisem gamingowym, który rozpoczął swoją właściwą działalność na początku września 2012 roku.

Nasza redakcja to grupa osób, które razem tworzą zgrany i solidny zespół. Zawsze staramy się tworzyć rzetelne i obiektywne artykuły. Serwis jest codziennie aktualizowany, przez co każdy z naszych czytelników jest na bieżąco z nowinkami ze świata gier i rozrywki.

Regulamin portalu GramiJa.pl:

  1. Wszystkie treści zawarte na GramiJa.pl objęte są prawem autorskim. Kopiowanie i reprodukowanie jakichkolwiek materiałów jest zabronione bez wcześniejszej, pisemnej zgody. Wyjątkiem są aktualności, których publikowanie jest dozwolone pod warunkiem podania podlinkowanego źródła (http://www.gramija.pl).
  2. Redakcja GramiJa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w komentarzach oraz na forum.
  3. GramiJa.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone poprzez wykorzystanie informacji zawartych na portalu, przerwy w działaniu strony oraz utratę danych z przyczyn niezależnych.
  4. Użytkownik (osoba zarejestrowana) wyraża zgodę na otrzymywanie informacji drogą mailową wysyłanych za pośrednictwem naszego portalu.
  5. Portal GramiJa.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego poinformowania o tym użytkowników.
  6. Korzystanie z GramiJa.pl oznacza zaakceptowanie wszystkich postanowień regulaminu.
  7. Portal nie przechowuje danych osobowych użytkowników w myśl rozumienia ustawy o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997.

Podmiotom trzecim nigdy nie są przekazywane dane dotyczące konkretnych, identyfikowalnych użytkowników, a jedynie zagregowane statystyki.

 


Comments are closed.