NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / FPS / Oficjalna premiera Tactical Intervention
Oficjalna premiera Tactical Intervention

Oficjalna premiera Tactical Intervention

Po obfitującym w konstruktywne i pozytywne komentarze okresie testów beta, gra Minha „Goosemana” Le Tactical Intervention miała wczoraj swoją premierę. Dzięki nieznacznemu przedłużeniu okresu testów, twórcy byli w stanie wprowadzić w życie wiele z uwag społeczności. To dlatego w dniu startu, gracze mogą cieszyć się dodatkowymi nowościami: zróżnicowanym uzbrojeniem, przedmiotami zwiększającymi skuteczność bojową, a to wszystko na 2 nowych mapach.

Testy beta, w które zaangażowało się ponad 200.000 graczy okazały się wielkim sukcesem – testowa wersja gry przykuła uwagę miłośników shooterów, gier taktycznych i najzdolniejszych zawodników, w tym drużyny MTF.Gaming.

„Jesteśmy przekonani, że gra na stałe wpisze się do e-sportowego kanonu. To dlatego natychmiast po rozpoczęciu trybu beta rozpoczęliśmy intensywną rozgrywkę w Tactical Intervention.” – komentuje Robin Dreger, dyrektor zarządzający pochodzącej z Luksemburga drużyny MTF.Gaming. „Deweloperzy wciąż wprowadzający w życie sugestie i propozycje graczy przekonali nas do postawienia na Tactical Intervention. Będziemy kontynuować naszą współpracę z 1337 Games i z przyjemnością będziemy uczestniczyć w dalszym rozwoju gry.”

Pokaźny arsenał obecny w Tactical Intervention od pierwszych chwil testów, przed premierą został dodatkowo powiększony o cztery nowe pozycje. Od teraz terroryści i antyterroryści w walkach wykorzystają m.in. karabin SA 58 oraz automatyczny pistolet XD45.

W dniu premiery do Tactical Intervention trafiły też dwie nowe mapy: oferującą misje odbijania zakładników Skyline oraz dedykowaną dynamicznym deathmatchom Office. W sumie gra oferuje 11 map, a kolejne – w tym Airport i Monaco – są już w drodze.

Tactical Intervention 1

Tactical Intervention 2

Tactical Intervention 3

Gra Tactical Intervention jest dostępna za darmo w serwisie Steam.

Najważniejsze cechy gry:

  • Dynamiczna rozgrywka FPS zaprojektowana przez współtwórcę Counter-Strike, Minha Le
  • Drużynowe mecze wymagające podejścia taktycznego i zawierające wiele unikalnych mechanik
  • Dziesiątki autentycznych broni
  • Bogate wyposażenie dodatkowe
  • Realistyczne scenariusze misji
  • Połączenie klasycznych i nowoczesnych trybów
  • Możliwość prowadzenia pojazdów
  • System osiągnięć Steam
  • Model free-to-play

Fakty:

Tytuł Tactical Intervention
Platforma Microsoft Windows; Steam
Gatunek First Person Shooter
Wydawca 1337 Games
Deweloper FIX Korea
Premiera 2013-10-09
Strona http://www.tactical-intervention.com/