Home / Aktualności / Oh… Sir! The Insult Simulator od warszawskiego Vile Monarch
Oh… Sir! The Insult Simulator od warszawskiego Vile Monarch

Oh… Sir! The Insult Simulator od warszawskiego Vile Monarch

Gambitious Digital Entertainment połączył siły z niezależnym studiem Vile Monarch z Warszawy, aby dać światu wyjątkowy symulator pojedynku na finezyjne inwektywy na PC i urządzenia mobilne – Oh…Sir! The Insult Simulator. Gra jest następczynią oryginalnego Oh…Sir!, eksperymentalnego tytułu dla dwóch kreatywnych słownikowo graczy, który powstał w 42 godziny podczas game jamu AmJam. W nowej odsłonie  gra ma do zaoferowania jeszcze boleśniejsze potwarze w zaimplementowanych na życzenie fanów trybach wyzwania dla jednego gracza i międzyplatformowego pojedynku sieciowego, wraz z nowym, doskonalszym dubbingiem, efektami specjalnymi, całą furą świeżutkich, parujących i pachnących jeszcze oborą werbalnych pocisków oraz innymi atrakcjami. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie! Legendarna niewyparzona gęba Lo Wanga, upadłego szoguna z serii Shadow Warrior pojawi się w grze, by wprowadzić do niej swój charakterystyczny “humor”, który z pewnością podniesie rangę całego wydarzenia o klasę lub dwie i pół. Wang jest jedną ze specjalnych postaci, jakie gracz może odblokować w tytule od Vile Monarch, a należy się spodziewać, że po premierze dołączy do niego jeszcze niejeden „złotousty” mistrz retoryki zaczepno-obronnej.

Zainteresowani (czyli zapewne wszyscy) mogą dowiedzieć się więcej o grze z tego przygotowanego z pietyzmem i nacechowanego artyzmem pouczającego ogłoszenia: https://youtu.be/2HV_aTjXR3Q

Finezyjny system werbalnej szermierki, z jakim szczęśliwym graczom dane będzie obcować w Oh…Sir! The Insult Simulator zainspirowany został legendarnym “Skeczem z papugą” niezrównanej grupy brytyjskich lordów humoru znanej jako Latający Cyrk Monty Pytonga… Pythona! (Freudowska pomyłka – wszystko przez Wanga). Ale nie o tym – wróćmy do systemu rozgrywki, bo jest o czym opowiadać! Pomysłowa, jak kanapka z ziemniakiem, mechanika dynamicznej kreacji obelg w Oh…Sir! The Insult Simulator zmusza gracza do tworzenia błyskotliwych, bolesnych słownych combosów wymierzonych w przeciwnika, jego matkę, kota i rodzinną wioskę. Sześć skorych do sprzeczki, obdarzonych własnym wyjątkowym głosem postaci do wyboru, w trybie jednoosobowym lub sieciowym, oraz cztery scenariusze szybko eskalujących konfliktów semantycznych obiecują graczowi niekończącą się ucztę leksykalną. Któż by odmówił tej godnej dżentelmena rozrywki?

ohsir_2016-09-30_16-15-36

oh-sir-the-insult-simulator

Oh…Sir! The Insult Simulator oferuje też dodatkowy poziom emocji przy potyczkach słownych dzięki integracji z platformą Twitch.tv. Podczas transmitowanych rozgrywek, to widownia zadecyduje które z inwektyw udały się najzgrabniej – kto zdobędzie uznanie kibiców, ten wydzieli boleśniejsze werbalne razy oponentowi i szybciej sprowadzi go do parteru.

Gra Oh…Sir! The Insult Simulator już dziś dostępna jest za jedyne $1,99 na Steamie dla Windowsa, Mac OS X i Linuxa, a także na iOS i Android, odpowiednio na App Store i Google Play. Wydawca kieruje też specjalną ofertę do użytkowników Steam, którzy przyjęli już Wanga do swojego serca i posiadają w kolekcji grę Shadow Warrior (2013) lub Shadow Warrior 2. Do 1 grudnia będą mogli kupić Oh…Sir! The Insult Simulator z 40% zniżką.