Home / Aktualności / Akcja / ORIGIN prezentuje grę Titanfall
ORIGIN prezentuje grę Titanfall

ORIGIN prezentuje grę Titanfall

Dzisiaj, 14 lutego 2014 roku, rozpoczynają się zamknięte testy beta Titanfall na PC oraz XBOX One. Titanfall to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku i zdobywca ponad 80 nagród krytyków na całym świecie (w tym najlepszej gry targów E3 2013).

Wszyscy chętni będą mieli szansę zobaczyć rozgrywkę na żywo! Firmy Electronics Arts oraz NVIDIA, przygotowały internetową transmisję z testów Titanfall.  Widzowie będą mogli obejrzeć na żywo rozgrywki z gry, która będzie nadawana w dniu 15 lutego 2014 roku (sobota) od godziny 15:00 na kanale www.twitch.tv/eapolska. W trakcie programu będzie można zobaczyć Titanfall w akcji, posłuchać opinii przedstawicieli mediów growych w Polsce, zadać pytania na czacie, a także wziąć udział w licznych konkursach. Do wygrania będą darmowe gry Titanfall w Origin.com, karty graficzne Gigabyte GeForce GTX 760 OC od Partnera NVIDIA oraz niesłychanie bogata Edycja Kolekcjonerska gry Titanfall!

Rywalizacja zostanie przeprowadzona na komputerach PC wyposażonych w karty graficzne GeForce GTX firmy NVIDIA. Posiadacze odpowiedniej karty graficznej podczas rozgrywki mogą wykorzystać oprogramowanie GeForce® ShadowPlay™. Ta darmowa, szybka i łatwa w obsłudze aplikacja jest częścią oprogramowania GeForce Experience i służy do nagrywania filmów z gier, umożliwiając graczom zachowanie najwspanialszych momentów i dzielenie się nimi ze światem (dostępna jest m.in. funkcja bezpośredniej transmisji w jakości HD za pośrednictwem serwisu Twitch).

Bieżące informacje o testach beta Titanfall będzie można znaleźć na oficjalnych kanałach gry na Facebooku i Twitterze oraz na stronie www.Titanfall.com/pl. Titanfall pojawi się w sklepach 13 marca 2014 r. w wersjach na Xbox One i PC. Wersja na Xbox 360 powstaje w studiu Bluepoint Games i ukaże się 27 marca 2014 r. Wszystkie wersje zostaną wydane w polskiej, tekstowej wersji językowej.