Home / Aktualności / MMO / Pierwszy Międzynarodowy Konkurs Miss Lineage II już we wrześniu!
Pierwszy Międzynarodowy Konkurs Miss Lineage II już we wrześniu!

Pierwszy Międzynarodowy Konkurs Miss Lineage II już we wrześniu!

Wydawca gry Lineage II poinformował, że pierwszy międzynarodowy konkurs Miss Lineage, w którym do wygrania będą cenne nagrody, wystartuje już we wrześniu bieżącego roku. Jedynie doskonała znajomość gry połączona z umiejętnością atrakcyjnej prezentacji swojej osoby oraz swoich pasji pozwoli pięknym graczkom sięgnąć po najwyższy tytuł. Fanka Lineage II, która zwycięsko przebrnie przez szereg etapów, stanie się właścicielką potężnego gamingowego laptopa Dell Alienware 17mx, a to tylko jedna z szeregu nagród czekających na uczestników! Konkurs będzie trwał od 1. września do 7 października.  Więcej informacji o konkursie na oficjalnej stronie wydarzenia www.misslineage2.com .

Na konkurs Miss Lineage II składają się dwa etapy. W pierwszym z nich fanki Lineage II będą musiały wykonać określoną misję w grze, udokumentować sukces za pomocą screenshotów, a następnie wysłać zgłoszenie wraz ze zdjęciem i opisem prezentującym swoją osobę. Te z uczestniczek, które przejdą do następnego etapu, zostaną poproszone o przygotowanie filmu video w którym zaprezentują swoje talenty. Na ich podstawie jury wybierze zwyciężczynię.

Nagrody:

  • Pierwsze miejsce – laptop dla graczy Dell Alienware M17x
  • Drugie miejsce – monitor Dell S2740L 27″
  • Trzecie miejsce – mysz Razer Naga Hex Black, klawiatura Razer DeathStalker Essential oraz słuchawki Razer Kraken green.

Oprócz wyżej wymienionych nagród przyznawanych przez jury, również sami gracze będą mieli możliwość wyboru swojej faworytki. Laureatka tytułu Miss Graczy Lineage II otrzyma unikalny komplet srebrnej biżuterii inspirowanej światem gry Lineage II.

MissLineage2

„Konkurs na Miss Lineage II to wydarzenie unikalne w historii gier MMORPG. W szranki staną kandydatki z różnych krajów, a zadania, które przed nimi postawimy będą wymagały nie tylko dobrej prezencji, ale także głębokiej znajomości gry. Konkurs nie będzie łatwy, ale jest o co walczyć – przygotowaliśmy naprawdę wspaniałe nagrody, które doceni każdy prawdziwy gracz. Oprócz tego w czasie trwania konkursu wszyscy gracze będą mogli wziąć udział w specjalnym głosowaniu, w którym nagrodą będzie wyróżnienie graczy oraz specjalna biżuteria inspirowana naszą grą. ” – powiedziała Anna Aristova, Project Development Manager Lineage II PL w Innova.